End of season sale: 20%* op je favoriete merken
1,3 (3)

Valera Haardrogers

Vervangende hoes voor 513.01 Swiss Ionic Comfort
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedo 02/10 tot za 04/10
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
1,3
(3)
Klantenbeoordelingen

Christine G.

Beoordeling 2/5 Sterren

21.04.2023

De eerste hoes scheurde heel snel, dus ik heb nu een nieuwe besteld. Ik hoop dat deze langer meegaat!

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Peter Langer

Beoordeling 1/5 Sterren

05.11.2022

Dit is de derde keer dat we de motorkap kopen en hij scheurt altijd na korte tijd.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Peter Langer

Beoordeling 1/5 Sterren

05.11.2022

Bonnet is al gescheurd na twee keer gebruiken.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Vervangende hoes voor 513.01 Swiss Ionic Comfort
Lijn
Haardrogers
Productlijn
Technologie
Toepassing
Haardrogers worden meestal geleverd met verschillende opzetstukken in de badkamer en kunnen daarom worden gebruikt voor allerlei stylingprojecten. De toepassing hangt af van de gewenste look, maar is altijd eenvoudig. Breng eerst een hittebeschermende crème of hittebeschermende spray aan op het haar. Verdeel het haar vervolgens in kleine secties en houd de föhn op een lage of middelhoge stand op elke sectie. Idealiter gebruik je hiervoor een diffuser. Voor nauwkeurig drogen kun je het opzetstuk van de haardroger veranderen.
Om je haar tegelijkertijd meer volume te geven, gebruik je een föhn met een borstel. Haal deze door je haar tijdens het drogen.
Een specialiteit onder de haardrogers is de droogmuts. Deze is eenvoudig op te zetten en droogt het haar snel. Je kunt het ook gebruiken tijdens kleur- en golftoepassingen die warmte vereisen.
Merk
Ligo Electric SA 
Via Ponte Laveggio 9 , CH-6853 Ligornetto / Mendrisio
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
* Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 30-09-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief