Gift the Magic of Beauty – nu met 25%* korting!
StartEylureOgenWimpersWimpers Volume Nr. 109
0
Évaluation 0/5 Étoiles
(0)

Eylure Wimpers

Wimpers Volume Nr. 109
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 13/12 tot ma 15/12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Ze geven fabelachtig volume en voelen heerlijk licht aan op de oogleden: Eylure's Volume No. 109 wimpers zijn een echte openbaring voor iedereen die lange, volle wimpers wil in een diepzwarte kleur. Deze nepwimpers bestaan uit een wimperband en verschillende clusters wimpers. Ze zijn handgemaakt en zo robuust dat ze wel vijf keer gedragen kunnen worden. Als ze goed zijn aangebracht, blijven ze ook tot 18 uur zitten, waardoor ze een uitstekende keuze zijn voor eindeloze feestavonden of lange werkdagen.

Instructies

Dankzij hun klassieke zwarte kleur kunnen de Eylure Volume No. 109 wimpers met bijna elke make-up gecombineerd worden. Natuurlijke, elegante en glamoureuze looks kunnen prachtig worden aangevuld met de borstelige wimpers. Het enige wat je nodig hebt is een goede wimperlijm. Deze wordt natuurlijk meegeleverd met de nepwimpers. Breng de lijm aan op het ooglid, laat het even drogen en breng dan de nepwimpers aan. Je kunt ze 's avonds gewoon heel voorzichtig verwijderen en in de verpakking bewaren tot het volgende gebruik.
  • Naam

    Wimpers Volume Nr. 109
  • Lijn

    Wimpers
  • Productlijn

    Ogen
  • Producttype

    kunstwimpers
  • Toepassing

    ogen
Dep de kunstwimpers voorzichtig met de wimperlijm, wacht even en druk de wimpers lichtjes op de wimperlijn met een pincet of je vingers. Trek de wimpers voorzichtig los om ze te verwijderen.

Permanente wimpers zijn kleine plukjes wimper waarvan de uiteinden in een beetje wimperlijm zijn gedoopt. De wimpers worden dan met een pincet op je eigen wimpers geplaatst en de lijm wordt op de wimpers aangebracht.

Magnetische wimpers omsluiten je eigen wimpers van onder en van boven, de magneetjes sluiten zich om de natuurlijke wimpers en de valse wimpers zitten op hun plaats.

De benodigde lijm wordt op de valse wimpers gedept, even laten drogen en dan kun je de wimpers aanbrengen.
Adhesive ingredients: Acrylates/ Ethylhexyl Acrylate Copolymer, Aqua (Water), Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin.

Onze klanten zeggen over Wimpers

0,0
Évaluation 0/5 Étoiles
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.347 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 10-12-2025.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief