Glow for it: 20% korting* op je beautymake-over

Menu

Parfumdreams
5 (1)

Linari Porta Del Cielo Bar Soap Black

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
Payconiq by BancontactKlarna-factuurBancontact cardPayPalApplePay
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
5,0
5
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Bar Soap Black,
Lijn
Porta Del Cielo
Productlijn
Unisex geuren
De Porta Del Cielo Bar Soap Black komt uit de ambachtelijke werkplaatsen van het merk Linari. De zeep reinigt de huid en verwijdert onzuiverheden snel en zacht. Wat overblijft is een onmiskenbare geur die de huid omhult als een onzichtbare sluier en haar een adembenemende geur geeft.

Effectieve zeep met een aromatisch karakter

De Porta Del Cielo Bar Soap Black van Linari is gebaseerd op aromatische oliën die worden gekenmerkt door bloemige accenten. De geur van bergamot mengt zich met appels, nootmuskaat, vanille en tonkaboon. De gevarieerde geurnuances maken van de dagelijkse reiniging een waar genot dat je naar meer doet verlangen en garant staat voor een goed begin van de dag!
Toepassing
Zeep voor mannen wordt meestal gekenmerkt door houtachtige en harsachtige, frisse of leerachtige aroma's. De verpakkingen zijn elegant en bij de productie wordt veel belang gehecht aan duurzaamheid en traditie. De mannenzepen worden opgesmeerd met water en reinigen de handen, en in sommige gevallen ook het lichaam, gezicht en haar.

De badzepen zijn verrijkt met milde reinigende stoffen en maken een ontspannend bad nog klassieker en minimalistischer, terwijl je geniet van hun geur en schuim.

De scheerzeep schuim je op in de scheerkom met een beetje water. Zodra er een fijn en stabiel schuim is ontstaan, wordt het schuim met een scheerkwast op het gezicht aangebracht.
Ingrediënten
Sodium Palmate,Sodium Cocoate,Aqua (Water),Sodium Olivate,Glycerin,Parfum (Fragrance),Sodium Chloride,Tetrasodium Glutamate Diacetate,Hydroxypropyl Oxidized Starch PG-Trimonium Chloride,Sodium Lactate,Lactic Acid,Benzoic Acid,Simmondsia Chinensis Seed Oil,Tocopherol (Vitamin E),Sodium Thiosulfate,Linalool,Limonene,Hydroxycitronellal,Coumarin,Alpha-Iso-Methylionone,CI 77266
Merk
Linari GmbH
Jaffestraße 12 | Dock 2, DE-21109 Hamburg
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

1.624 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief