ALLEEN VANDAAG & ALLEEN IN DE APP: 15 €* korting op je beauty-aankoop
Ontdek het merk

Artikelnr. 98724

Efalock Professional Haarspelden en haarklemmen

Chevalier haarspeldjes
Deel product
Onze Hoogtepunten
  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 25/07 tot ma 27/07
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Efalock Professional - Haarklemmen Chevalier lengte 5 en 7 cm

Zacht gebogen en gemaakt van elegant metaal: dat zijn de haarspelden en haarclips van Efalock Professional. De haaraccessoires zijn ideaal voor een goede fixatie van opgestoken of getoupeerde kapsels. De kleine speldjes worden eenvoudig in het kapsel gestoken en vervolgens vastgezet. Je kunt producten van het label zoals de Chevalier 5 cm haarclips bestellen in de Parfumdreams shop.

Haarspelden en haarclips om kapsels vast te zetten

De elegant gevormde metalen spelden hebben een zachte coating aan de buitenkant. De punten zijn fijn afgeschuind zodat de haaraccessoires niet prikken bij het bevestigen. De haarspelden en haarclips worden eenvoudig uit elkaar gebogen en vervolgens op de gewenste positie in het kapsel gestoken. Als het kapsel 's avonds wordt losgemaakt, kunnen de haarclips ook worden verwijderd. De producten kunnen meerdere keren worden gebruikt. De haaraccessoires maken deel uit van het assortiment van Efalock Professional, een bedrijf dat hoogwaardige haarkleuren en -tinten en accessoires voor professionele kappers produceert. Het label levert haar producten aan vele landen over de hele wereld.

Bestel de haarclips Chevalier lengte 5 of 7 cm cm en andere producten van het label hier in de Parfumdreams shop. De haarclips zijn verkrijgbaar in de kleuren goud, bruin en zwart.
  • Naam

    Chevalier haarspeldjes
  • Lijn

    Haarspelden en haarklemmen
  • Productlijn

    Hairstyling
Haarspelden zijn ideaal voor het vastzetten van up-dos, knotjes of lokken. Breng de spelden aan op de gewenste plaatsen en duw ze voorzichtig in het haar tot ze goed vastzitten. Kruis twee spelden voor extra stevigheid. Perfect voor subtiele, elegante en langhoudende kapsels!

Schrijf de eerste beoordeling voor Haarspelden en haarklemmen

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.567 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 24,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,95. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. Alleen geldig in de app: 15 € korting bij een minimale bestelwaarde van 99 €. Geldig tot 22-07-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.