Pat McGrath Labs Divine Blush Skin Fetish Huidfetisj: Goddelijke Blos

PROMO
3 g / Goddelijke Roos III
incl. btw
35,20 €
Adviesprijs 45,63 €
Direct leverbaar
Verzendkostenvrij
Leveringstijd met GLS vr 23/10 tot za 24/10
of rechtstreeks met
Ontdek een nieuwe dimensie van blush op de wangen met de Skin Fetish Divine Blush van Pat McGrath Labs. Deze luxe formule is het resultaat van jarenlange expertise van de legendarische make-upartiest Pat McGrath en belichaamt haar visie op een vlekkeloze, stralende teint.
De zijdezachte blush smelt letterlijk op de huid, smelt in een natuurlijke teint die je wangen omhult met een buitenaardse gloed. De innovatieve textuur maakt zowel delicate, transparante accenten als een intensere kleurdekking mogelijk - precies zoals jij het wilt. Dankzij de fijnste pigmenten en lichtreflecterende deeltjes tovert het een jeugdige, frisse teint tevoorschijn die er nooit maskerachtig of geplakt uitziet.
Make-up van hoge kwaliteit voor dagelijks gebruik
De unieke formule bevat voedende ingrediënten die je huid verwennen terwijl je het draagt. De blush van Pat McGrath Labs brengt moeiteloos aan en laat zich perfect mengen, terwijl de langhoudende textuur zorgt voor een vlekkeloze look die de hele dag blijft zitten. De geraffineerde finish past zich aan je natuurlijke huidskleur aan en geeft je make-up een vleugje luxe. Ervaar de transformerende kracht van deze buitengewone Skin Fetish: Divine Blush en laat je betoveren door de expertise van Pat McGrath Labs. De Skin Fetish Divine Blush is meer dan zomaar een blush - het is een liefdesverklaring aan een stralend mooie huid en belichaamt de perfecte balans tussen kleur en make-up.Naam
Huidfetisj: Goddelijke BlosLijn
Make-up gezichtProductlijn
Make-upArtikelnr.
1137433Toepassing
gezichtHuid
alle huidsoortenConsistentie
poederProductnaam
ftalaatvrij, parabeenvrij, sulfaatvrijProducttype
potje
Breng de blush met een kwast aan op de appeltjes van de wangen of in een "C"-vorm van de jukbeenderen naar de slapen.
Diepere tinten kunnen worden gebruikt om subtiele contouren te creëren onder de jukbeenderen, langs de neusvleugels en onder de kaaklijn.
Diepere tinten kunnen worden gebruikt om subtiele contouren te creëren onder de jukbeenderen, langs de neusvleugels en onder de kaaklijn.
Talkum, Mica, Capryl-/Caprinsäure-Triglycerid, Dimethiconolstearat, Magnesiummyristat, Polydimethylsiloxan, Trimethylsiloxysilikat, Octan-1,2-diol, Hexylenglykol, Phenoxyethanol. (+/-): Eisenoxide (CI 77491), Ultramarin (CI 77007), D&C Red 7 (CI 15850).
- Biorius
- 14 Avenue Léonard de Vinci, BE-1300 Wavre
- info@biorius.com
Schrijf de eerste beoordeling voor Make-up gezicht
Onze aanbevelingen voor u:
Mehr Produkte zu dieser Marke
Misschien vind je dit ook leuk










