Pierre Guillaume Paris Black Collection Liqueur Charnelle Eau de Parfum Spray

50 ml
2.489,20 € / 1 l 2.240,28 € / 1 l
incl. btw
124,46 €
Verzendkostenvrij
Leveringstijd met GLS wo 28/10 tot do 29/10
Geïnspireerd door de veelzijdige aroma's van een fijne cognac, is Liqueur Charnelle een eau de parfum spray uit de Black Collection van Pierre Guillaume Paris. De compositie interpreteert de vijf karakteristieke noten van het distillaat op een olfactorische manier en combineert vanille, pruim, karamel, sinaasappel en abrikoos tot een harmonieuze opening. Dit boeket wordt aangevuld met bloemige en fruitige facetten van gedroogde lindebloesem, viooltjes en geperste druiven. Kruidige accenten van roze bessen, elemi en zwarte peper geven de geur een bijzondere diepte, terwijl een basis van tonkaboon, lichte tabak en poederachtig hout zorgt voor een sensuele afwerking. Afhankelijk van de drager ontvouwt de geur zijn complexiteit op verschillende manieren, soms kruidig en houtachtig, soms gekenmerkt door een zachte zoetheid. De warme uitstraling maakt het een geschikte metgezel voor de herfst- en wintermaanden.
Naam
Eau de Parfum Spray, Liqueur CharnelleLijn
Black CollectionProductlijn
Unisex geurenArtikelnr.
429077
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
- Pierre Guillaume Paris
- 13 Rue Jean-Jacques Rouseau, FR-75001 Paris
- www.pierreguillaumeparis.com





















