Download de app en activeer pushberichten voor exclusieve aanbiedingen!
StartRabanneHerengeurenBlack XSEau de Toilette Spray
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(8)
Ontdek het merk

Artikelnr. 293890

Rabanne Black XS

Eau de Toilette Spray
Deel product

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedo 30/04 tot za 02/05
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
De radicale charme van een houtachtige, oriëntaalse geur wordt gecombineerd met de sprankelende citrusnoten van Calabria en calamansi. Black XS komt de kamer binnen met een golf van frisse energie. Het hart van praline en kaneel is vol, sensueel en verrassend. Zwarte amber en patchoeli geven deze geur een ongeëvenaarde intensiteit. Een mannengeur die unieke kracht en aanwezigheid uitstraalt.
  • Topnoten

    afrikaantje, citroen, salie
  • Hartnoten

    hars, kaneel, kardemon, praline
  • Basisnoten

    amber, ebbenholz, palissander, patchoeli
  • Naam

    Eau de Toilette Spray
  • Lijn

    Black XS
  • Productlijn

    Herengeuren
  • Geursoort

    houtig, oriëntaals
  • Productnaam

    acetonvrij, ftalaatvrij, geschikt voor de gevoelige huid, glutenvrij, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder sporen van noten
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, CINNAMAL, LINALOOL, COUMARIN, GERANIOL.
  • Puig France S.A.S (PUIG FRANCE)
  • 65/67 Avenue des Champs Élysées, FR-75008 Paris
  • www.rabanne.com

Onze klanten zeggen over Black XS

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(8)
Klantenbeoordelingen
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.556 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief