Gun jezelf meer beauty: bespaar tot 15 €* op je bestelling

Baldessarini Signature Eau de Toilette Spray

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Baldessarini Signature Eau de Toilette Spray is een compositie die indruk maakt met zijn gelaagde geurnoten. De opening wordt gekenmerkt door de fruitige frisheid van appel en de lichte kruidigheid van roze peper, aangevuld met de subtiele nuance van cipres. In het hart van de geur ontvouwt zich een harmonieuze combinatie van acigalahout en varen, die een houtachtig-groene diepte creëren. De basisnoot rondt de geurbeleving af met warme en aardse akkoorden. Amber, leer en labdanum geven de compositie een langdurige en aanwezige basis. De eau de toilette zit in een donkerblauwe, cilindervormige flacon met een helder design dat de moderne richting van de geur benadrukt.

  • Een compositie van fruitige, kruidige en houtachtige noten.
  • Begint met appel, roze peper en cipres.
  • Het hart bestaat uit acigalahout en varen.
  • De basisnoot wordt gevormd door amber, leer en labdanum.
  • Gepresenteerd in een moderne, donkerblauwe fles.
    • Basisnoten

      amber, labdanum, leer
    • Hartnoten

      hout, patchoeli
    • Topnoten

      appel, bergamot, cipres, peper
    • Naam

      Eau de Toilette Spray
    • Lijn

      Signature
    • Productlijn

      Herengeuren
    • Artikelnr.

      1250179
    • Geursoort

      aromatisch, leer
    • Producttype

      spray
    Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
    ALCOHOL, FRAGRANCE (PARFUM), WATER (AQUA), LINALOOL, LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CITRAL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, GERANIOL, CITRONELLOL, BHT, EXT. VIOLET 2 (CI 673)
    • GHS09
    • GHS02
    • GHS07
    • Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. In goed gesloten verpakking bewaren. Voorkom lozing in het milieu. Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen. Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
    • Gevaar

      Licht ontvlambare vloeistof en damp.
    • Attentie

      Veroorzaakt huidirritatie. Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
    • Maeurer & Wirtz GmbH Co KG
    • Zweifallerstraße 122, DE-52224 Stolberg
    • info@m-w.de

    Schrijf de eerste beoordeling voor Signature

    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.571 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 5 € korting bij een minimale bestelwaarde van 49 €. 10 € korting bij een minimale bestelwaarde van 79 €. 15 € korting bij een minimale bestelwaarde van 99 €. Geldig tot 10-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.