Gun jezelf meer beauty: bespaar tot 15 €* op je bestelling
StartERBEErbeManicure-etuisCarbon etui, 4-delig
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)

ERBE Manicure-etuis Carbon etui, 4-delig

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
Het 4-delige carbon etui van Becker Manicure is een luxe onder de manicure-etuis. Waarom niet ook uw verzorgingsaccessoires stijlvol en elegant opbergen? Het etui heeft een hoogwaardige en aantrekkelijke carbonlook, wat hem een tijdloos en exclusief uiterlijk geeft. Hij is gemaakt van leer en geschikt om ook in de tas mee te worden genomen. Maar niet alleen het externe uiterlijk van het carbon zaketui weet te overtuigen.
  • Naam

    Carbon etui, 4-delig
  • Lijn

    Manicure-etuis
  • Productlijn

    Erbe
  • Artikelnr.

    922458
De nagelverzorgingsaccessoires zijn gemakkelijk te gebruiken en maken het mogelijk om thuis een perfecte manicure en pedicure te creëren. Met nagelriemdrukkers kun je de nagelriemen voorzichtig naar het nagelbed duwen. Met een nagelriemschaar kun je snel uitstekende nagelriemen verwijderen en nagels inkorten, terwijl nagelvijlen de nagels de perfecte vorm geven. Als je je nagels vijlt, zorg er dan voor dat je altijd in één richting vijlt en beweeg de vijl niet heen en weer. Gebruik nagelreiniger om vuil en resten van de nagels te verwijderen. Verdikte teennagels, waarvoor tondeuses en nagelschaartjes vaak niet geschikt zijn, kunnen heel precies worden ingekort met een nagelknipper.

Onze klanten zeggen over Manicure-etuis

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Klantenbeoordelingen
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.571 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 5 € korting bij een minimale bestelwaarde van 49 €. 10 € korting bij een minimale bestelwaarde van 79 €. 15 € korting bij een minimale bestelwaarde van 99 €. Geldig tot 10-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.