25% korting op je favoriete beautyproducten op Black Friday
StartEssenceTeintBronzerBANANA LOOSE POWDER (incl. spons)
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

Essence Bronzer

BANANA LOOSE POWDER (incl. spons)
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 02/12 tot wo 03/12
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
Eén applicatie van de Essence Bronzer Banana Loose Powder (incl. sponsje) brengt je een stap dichter bij een egale teint en een natuurlijke make-up finish. De fijne matterende gezichtspoeder geeft een warme en zonovergoten tint en zorgt voor een egale, gezonde gelaatskleur.

Natuurlijke finish in een bananentint

De exclusieve formule egaliseert je teint en geeft je gezicht een natuurlijke finish. Fijne pigmenten vervagen zelfs de kleinste imperfecties en verfijnen de teint. Dankzij de lichte textuur kan de Banana Loose Powder (incl. sponsje) moeiteloos worden aangebracht en zonder strepen worden gemengd. De karakteristieke bananentint van dit poeder is geschikt voor lichte tot medium huidtinten en camoufleert roodheden. De bronzer is ideaal voor het fixeren van make-up, maar ook voor highlights of contouren.

Banana Los Poeder (incl. sponsje)

Het meegeleverde zachte sponsje zorgt voor een egale teint voor alle huidtypes na het aanbrengen, zonder de poriën te verstoppen. Een dermatologische test bevestigt dat het poeder vrij is van parabenen en oliën. Het compacte formaat van de poedercontainer en het sponsje maken de Essence Bronzer ook de ideale dagelijkse metgezel, zodat je je make-up onderweg kunt bijwerken.
  • Naam

    BANANA LOOSE POWDER (incl. spons)
  • Lijn

    Bronzer
  • Productlijn

    Teint
  • Huid

    normale huid, vette huid
  • Eigenschap

    fixerend
  • Consistentie

    poeder
  • Productnaam

    acetonvrij, alcoholvrij, glutenvrij, parabeenvrij, parfumvrij, veganistisch, zonder olieachtige ingrediënten
  • Producttype

    potje
  • Toepassing

    gezicht
  • Effect

    matterend
  • Finish

    mat
INGREDIENTS: MICA, SILICA, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, CI 77491, CI 77492 (IRON OXIDES).

Onze klanten zeggen over Bronzer

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.300 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 01-12-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Dior en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief