5
(1)
Kies tot 2 gratismonsters
Kérastase Aura Botanica
Eau de Vagues
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 30/12 tot wo 31/12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Kérastase - Eau de Vagues voor prachtig verzorgd haar
Mooi gestyled haar draagt aanzienlijk bij aan ons welzijn. Het omhult het gezicht en geeft ons een verzorgd uiterlijk. Met de texturiserende haarverzorging Beach Waves Spray Kérastase Aura Botanica Eau de Vague heb je nu de mogelijkheid om je haar nog meer glans en verzorging te geven. Het product uit de Aura Botanica lijn bevat hoogwaardig Mexicaans aloë-extract. Dit ingrediënt zorgt ervoor dat het haar een natuurlijk ogende definitie krijgt en eventuele kroes onder controle wordt gehouden. Eau de Vagues bevat ingrediënten van 99% natuurlijke oorsprong.
Eau de Vagues: gemaakt van de beste ingrediënten die de natuur te bieden heeft
Met deze verzorgingslijn komt het Kérastase label tegemoet aan de groeiende behoefte aan meer verzorging voor veeleisend haar. Aloë vera gecombineerd met extracten van kokos- en arganolie maken van dit verzorgingsproduct een unieke sensuele ervaring voor het haar en de ziel. Het resultaat is een heerlijk zorgeloos haargevoel en zichtbaar gevoed, zacht glanzend haar. Naast haarverzorgingsproducten produceert het bekende label nog veel meer verzorgings- en stylingproducten. Bestel dit product bij Parfumdreams en overtuig jezelf van de uitstekende werking en kwaliteit.Naam
Eau de VaguesLijn
Aura BotanicaProductlijn
HaarverzorgingEigenschap
natuurlijke cosmetica
Value2: AQUA / WATER • ACACIA SENEGAL GUM • ALCOHOL DENAT. • GLUCOSE • SODIUM BENZOATE • ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER • SUCROSE • LINALOOL • CITRONELLOL • LIMONENE • HYDROXYCITRONELLAL • HEXYL CINNAMAL • PARFUM / FRAGRANCE
Onze klanten zeggen over Aura Botanica
5,0
(1)
Klantenbeoordelingen
Filter
Barbara Smeekes
05.12.2018
Ik was op zoek naar een product dat mijn haar niet uitdroogde. Ik heb het gevonden. Deze spray is fantastisch. Geeft structuur en glans aan mijn haar. Mijn haar is tot over de schouders en in laagjes geknipt. Ik krijg volume, structuur en glans. Ik gebruik ongeveer 10 spritsen per keer na het wassen van mijn haar. Gaat 2 tot 3 dagen mee. Het ruikt een beetje naar kruiden. Parfumdreams altijd goede service, bedankt.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dames
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk















