Marc Jacobs Daisy Murakami Geel Eau de Parfum Spray
PROMO
50 ml / Limited Edition
1.819,00 € / 1 l 1.673,48 € / 1 l
incl. btw
90,95 €
Adviesprijs 114,09 €
of rechtstreeks met
Dompel jezelf onder in een tuin voorbij de realiteit, waar fantasie bloeit en bloemen je een glimlach bezorgen. De Marc Jacobs Daisy Murakami Yellow Limited Edition Eau de Parfum is een fantasierijke ontmoeting van twee iconische werelden: de speelse Daisy-wereld van Marc Jacobs en de levendige bloemen van Takashi Murakami. De geur, die behoort tot de bloemig-fruitige familie, is zoet en aards met stralende citrusaccenten. De geur opent met een sprankelende geur van mandarijn, grapefruit, roze peper en kumquat. In de hartnoot smelten heerlijke aardbei en framboos samen met delicate gardenia en frisse rozenknop om een betoverend, bloemig-fruitig boeket te creëren. Een warme basisnoot van cederhout en noga zorgt voor een aardse diepte en laat de stralende geur zacht en sensueel hangen. Deze geur is samengesteld voor momenten van optimisme en verwondering en is je uitnodiging om de wereld door een kleurrijkere lens te zien. Of het nu op gouden middagen of dromerige avonden is, het voegt een vrolijke en charmante touch toe aan alle gelegenheden. De flacon heeft de charme van een felbegeerd collector's item. Ontworpen in zonnig geel en versierd met een waar vuurwerk van kleurrijke bloemen, is het een eerbetoon aan Murakami's iconische bloemmotieven terwijl het klassieke silhouet van Daisy wordt gevierd. Gezamenlijk ontwikkeld door Marc Jacobs, Takashi Murakami en Coty, is dit meer dan een geur - het is een kunstwerk. Daisy Murakami Yellow is een geur die de magie van iconische kunst combineert met de verfijning van meesterlijke parfumerie. Laat je meevoeren naar een bloeiende, bovennatuurlijke wereld waar geur een spektakel wordt en vreugde nooit vervaagt.
Basisnoten
ambroxan, benzoë, cederhout, noga
Hartnoten
aardbeien, framboos , gardenia
Topnoten
grapefruit, kumquat, mandarijn, peper
Naam
Eau de Parfum Spray, GeelLijn
Daisy MurakamiProductlijn
VrouwengeurenArtikelnr.
1277636Geursoort
bloemigProducttype
pompflacon
Spray op pulsatiepunten (nek, polsen, decolleté) voor een langer aanhoudende, effectievere geur. Draag alleen of in combinatie met je favoriete Daisy-geuren om de geurbeleving te intensiveren en te verlengen. Herhaal naar wens om de surrealistische bloementuin de hele dag te laten bloeien.
ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, ETHYLHEXYL SALICYLATE, HEXAMETHYLINDANOPYRAN, LIMONENE, LINALYL ACETATE, VANILLIN, CITRONELLOL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, BENZYL SALICYLATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, HYDROXYCITRONELLAL, JUNIPERUS VIRGINIANA OIL, PINENE, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, GERANYL ACETATE, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL, TERPINOLENE, ALCOHOL, CITRIC ACID, BETA-CARYOPHYLLENE, JASMINE OIL/EXTRACT, CITRAL, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, FARNESOL, ROSE KETONES, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, ROSE FLOWER OIL/EXTRACT, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, TERPINEOL, ALPHA-TERPINENE, CINNAMYL ALCOHOL, METHYL 2-OCTYNOATE, HEXADECANOLACTONE, CARVONE, BENZYL BENZOATE, EXT. VIOLET 2 (CI 60730), YELLOW 5 (CI 19140).
- Coty
- 14 rue du Quatre Septembre, FR-75002 Paris
- https://coty.cotyconsumeraffairs.com/
Schrijf de eerste beoordeling voor Daisy Murakami
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk






















