Neem de nieuwsbrief en bespaar tot 15 €**

Pierre Guillaume Paris Numbered Collection 16.1 Bois Naufragé Eau de Parfum Spray

LUXE
Deel product

50 ml

2.489,20 € / 1 l

incl. btw

124,46 €

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Als onderdeel van de gerenommeerde Genummerde Collectie van Pierre Guillaume Paris, is de Eau de Parfum Spray 16.1 Bois Naufragé een kunstzinnige olfactorische interpretatie van drijfhout. De compositie, die in 2010 werd gelanceerd, is gewijd aan het overkoepelende thema van vijgen (thema nr. 16), maar benadert dit vanuit een nadrukkelijk mineraal en houtachtig perspectief. Geïnspireerd door de foto "Nu au bois flotté" van Lucien Clergue, vangt de geur het poëtische beeld van een Egyptische vijgenboom gevormd door de getijden en de elementen. In de opening combineren groene munt en fijne zoutbloem met de karakteristieke groene noten van de vijgenboom om een verkwikkende prelude te creëren. Naarmate de geur zich ontwikkelt, ontvouwt zich een complexe structuur waarin de koele mineraliteit van zoutkristallen samenkomt met de subtiele warmte van ambergris. Een stevige basis van gefractioneerde vetiver benadrukt het opvallende karakter van drijfhout en geeft het arrangement een langdurige diepte. Deze geur uit de categorie Woody Fougère wordt gekenmerkt door zijn vermogen om zich individueel op de huid te ontwikkelen en biedt een gelaagde geurbeleving die rauwe natuurlijkheid combineert met Franse parfumerie.

  • Geurcategorie: Houtachtige fougère met een mineraal karakter
  • .
  • Hoofdnoten: Een frisse combinatie van zoutbloem, vijgenboom en munt.
  • Basis: Een basis van gefractioneerde vetiver en drijfhoutnoten.
  • Bijzonderheid: Onderdeel van de Genummerde Collectie en geïnspireerd door de foto "Nu au bois flotté".
  • Karakter: Mineraal, houtachtig en veelzijdig dankzij de combinatie van ambergris en zoutkristallen.
    • Naam

      Eau de Parfum Spray, 16.1 Bois Naufragé
    • Lijn

      Numbered Collection
    • Productlijn

      Unisex geuren
    • Artikelnr.

      564539
    Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
    ALCOHOL, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL BENZOATE, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL-IONONE, COUMARIN, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, EUGENOL, LIMONENE, GERANIOL, CITRAL, BENZYL ALCOHOL.

    Schrijf de eerste beoordeling voor Numbered Collection

    Misschien vind je dit ook leuk
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.575 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.