Artikelnr. 285544
Charlotte Meentzen Kräutervital
Mayenthau GezichtstonerOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivevr 13/02 tot za 14/02
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De dagelijkse huidverzorgingsroutine komt tot een verfrissend einde met de Herbal Vitality Mayenthau Gezichtstoner van Charlotte Meentzen. Deze heldere vloeistof is gebaseerd op bewezen plantenextracten van kamille en calendula. Het product is ontwikkeld voor de normale tot droge huid, maar is ook geschikt voor de gemengde huid. Een bijzonder kenmerk is het lage alcoholpercentage, waardoor de formule zacht is voor de huid. De toner heeft als taak om alle resterende resten te verwijderen en kan ook het vermogen van de huid om vocht vast te houden ondersteunen.
Het werkstoffencomplex is aangevuld met panthenol en allantoïne. Deze ingrediënten kunnen helpen de regeneratie van de huid te ondersteunen en een gebalanceerd uiterlijk te bevorderen. In het productieproces worden geen minerale oliën, siliconen of PEG-verbindingen gebruikt. De formule is ook vrij van dierlijke ingrediënten. Het ontwerp van de witte verpakking met zijn lichtgroene bladmotief en transparante deksel benadrukt visueel de plantaardige focus van de lijn. Gebruikers ontvangen een product dat de huid revitaliseert en voorbereidt op verdere verzorging.- Geschikt voor normale, droge en gemengde huid
- Bevat extracten van kamille en goudsbloem, evenals panthenol
- Een laag alcoholgehalte
- Eigen en vrij van minerale oliën, siliconen en PEG's
- Ondersteunt het vermogen van de huid om vocht vast te houden
Naam
Mayenthau GezichtstonerLijn
KräutervitalProductlijn
ZorgHuid
gecombineerde huid, normale huidEigenschap
hydraterend, verfrissendConsistentie
waterProductnaam
Clean BeautyToepassing
gezicht
- Charlotte Meentzen
- Carl-Eschebach-Str. 10, DE-01454 Radeberg
- www.meentzen.de
Onze klanten zeggen over Kräutervital
Jutta M
08.07.2022
zeer verfrissend, ruikt aangenaam, wordt goed verdragen, zeer zuinig
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Melanie M
04.03.2018
Geweldige toner met een heerlijke geur. Zachte huid na gebruik en niets voelt trekkerig aan.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Mona R.
25.03.2017
Aangename lotion die mijn huid verfrist en revitaliseert. De geur is subtiel. Ik vind het echt een fijn product.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dames
Uta
17.06.2015
De toner reinigt erg goed en wordt door mij tot nu toe erg goed verdragen. De geur is niet helemaal de mijne, maar ook niet onaangenaam. Een goede aanvulling op de andere Kräutervital producten.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dames
Onze aanbevelingen voor u:

Charlotte Meentzen
Extra's
Wintercrème
11,25 € 10,13 €
- 8,78 €
- 7,90 €
- 11,25 €
- 10,13 €


















