Beautiful April Glow: 22%* korting op geselecteerde highlights
3,7
Beoordeling 3,65/5 Sterren
(17)
Ontdek het merk

Artikelnr. 267237

Gisada Ambassadora

Eau de Parfum Spray
Deel product

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 14/04 tot wo 15/04
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

De Ambassadora Eau de Parfum Spray van Gisada is een compositie die fruitige zoetheid combineert met bloemige elegantie en warme accenten. De geur opent met een levendige combinatie van mandarijn en bosbes, die subtiel wordt gekruid met roze peper. In de hartnoot ontvouwt zich een boeket van oranjebloesem, fresia en jasmijn, dat een zachte diepte krijgt door zacht kasjmierhout. De basisnoot maakt een blijvende indruk en combineert vetiver, vanille en sandelhout met musk en een vleugje poedersuiker tot een warme, poederachtige basis. Deze veelzijdige geur benadrukt een vrouwelijke uitstraling en is geschikt als begeleider voor zowel de hele dag als voor speciale gelegenheden. De elegante retro flacon weerspiegelt het luxueuze karakter van het Zwitserse merk.

  • Geur: Fruitig, bloemig, houtachtig-poederig
  • Karakter: Elegant en vrouwelijk
  • Geurintensiteit: Eau de Parfum
  • Specialiteit: Veelzijdige geur voor overdag en 's avonds
  • Topnoten

    mandarijn
  • Hartnoten

    sinaasappelbloesem
  • Basisnoten

    vetiver
  • Naam

    Eau de Parfum Spray
  • Lijn

    Ambassadora
  • Productlijn

    Vrouwengeuren
  • Geursoort

    bloemig, oriëntaals, zoet
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
ALCOHOL, PARFUM, AQUA, BENZYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, CITRONELLOL, LINALOOL, LIMONENE, ISOEUGENOL, HYDROXYCITRONELLAL, GERANIOL, FARNESOL
  • GHS07
  • Attentie

    Veroorzaakt huidirritatie.

Onze klanten zeggen over Ambassadora

3,7
Beoordeling 3,65/5 Sterren
(17)
Klantenbeoordelingen
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.553 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 15-04-2026.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief