0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 1050752
ANNEMARIE BÖRLIND Ogen
Vloeibare eyeliner
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 17/02 tot wo 18/02
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De vloeibare eyeliner van ANNEMARIE BÖRLIND creëert expressieve en dramatische ogen. Of het nu ultrafijn of opvallend is - zelfs onervaren mensen kunnen elk resultaat bereiken met de vloeibare eyeliner. De fijne punt maakt uiterst precies aanbrengen mogelijk en zorgt voor een matte finish. De eyeliner bevat alleen natuurlijke ingrediënten. Zo bevat de eyeliner diep bronwater uit het Zwarte Woud en hydraterende glycerine. Het duurzame merk uit het Zwarte Woud vermijdt bewust microplastics en derivaten van minerale oliën in haar formules.
Gebruik: Breng de eyeliner aan van de binnenste naar de buitenste ooghoek langs de bovenste wimperlijn. Dankzij de fijne punt kun je zowel ultrafijne als dikke lijnen trekken.
Innovatieve en natuurlijke make-up
Het Duitse natuurcosmeticamerk ANNEMARIE BÖRLIND staat bekend om haar innovatieve en natuurlijke formuleringen. De producten zijn allemaal Natrue-gecertificeerd, veganistisch en wreedheid-vrij. De grondstoffen komen uit de natuur en worden altijd zorgvuldig geselecteerd. De ingrediënten komen rechtstreeks van wilde oogst of van gecontroleerde biologische teelt. Maar dat is niet alles: bij ANNEMARIE BÖRLIND ontmoet natuurlijkheid innovatie. De formuleringen zijn verfijnd en wetenschappelijk bewezen. Ontdek de natuurlijke make-up van de fabrikant van natuurcosmetica. Van vloeibare eyeliner voor geaccentueerde ogen tot lippenstift en poeder, er is een ruime keuze.Naam
Vloeibare eyelinerLijn
OgenProductlijn
Make-upHuid
alle huidsoortenProductnaam
gecertificeerde natuurcosmetica, parabeenvrij, siliconenvrij, zonder microplastics, zonder paraffineToepassing
gezicht, ogenZonbeschermingsfactor
50+
Breng de LIQUID EYELINER aan van de binnenste naar de buitenste ooghoek langs de bovenste wimperlijn. Dankzij de precieze punt kun je zowel een ultrafijn als een opvallend lijntje trekken.
Tip: om je eyeliner nog meer expressie te geven, gebruik je vóór de LIQUID EYELINER de POWDER EYESHADOW GOLDEN SAND (metallic) of BEIGE (mat) op het beweegbare ooglid.
Tip: om je eyeliner nog meer expressie te geven, gebruik je vóór de LIQUID EYELINER de POWDER EYESHADOW GOLDEN SAND (metallic) of BEIGE (mat) op het beweegbare ooglid.
AQUA [WATER], ALCOHOL, GLYCERIN, PULLULAN, DISODIUM COCO-GLUCOSIDE CITRATE, SODIUM DEHYDROACETATE, HECTORITE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CI 77499 [IRON OXIDES], CI 77510 [FERRIC FERROCYANIDE]
- Börlind Gmbh
- Lindenstraße 15, DE-75365 Calw
- mail@boerlind.com
Onze klanten zeggen over Ogen
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk





















