0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
Björn Axén Conditioner
Color Seal Leave-in Treatment
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 17/12 tot do 18/12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Color Seal Leave-in Treatment uit de categorie conditioners van Björn Axén is een effectief haarverzorgingsproduct voor gekleurd haarHet biedt de haarkleur optimale bescherming tegen vervaging en zorgt voor een langdurige kleurintensiteit. De formule is gebaseerd op het exclusieve Colour Protect Complex. Het hydrateert het haar en voorkomt uitdroging. Het voorkomt pluis op betrouwbare wijze. Het ontwart het haar, versterkt het en geeft het soepelheid en glans zonder het te verzwaren.
Beschermende haarverzorging voor levendig, glanzend haar in fantastische kleuren
De Color Seal Leave-in Treatment uit de Björn Axén conditioner categorie voorkomt dat haarkleur vervaagt, laat het haar glanzen en geeft het stevigheid. Het hydrateert het haar, ontwart het, voorziet het van voedingsstoffen en gaat pluizen tegen. De formule is veganistisch en dermatologisch getest. Het kan gebruikt worden op alle haartypes en geeft geweldige resultaten, vooral op gekleurd haar. Breng de behandeling aan op handdoekdroog haar na het wassen en spoel het niet uit. Laat je haar aan de lucht drogen of style het zoals gewoonlijk. Ervaar vitaal, glanzend en veerkrachtig haar in schitterende kleuren!Naam
Color Seal Leave-in TreatmentLijn
ConditionerProductlijn
HaarverzorgingHuid
alle huidsoortenEigenschap
hydraterend, kleurbehoudend, opfrissend, verzorgendConsistentie
vloeibaarProductnaam
veganistischProducttype
flesToepassing
haarEffect
kleurbehoudendHaartype
alle haartypen, gekleurd haar
Na het wassen en balsemen aanbrengen op handdoekdroog haar, aan de lucht laten drogen of in model brengen. Niet uitspoelen. Combineer met andere producten uit het Color Seal assortiment om het kleurbehoud te versterken.
Aqua (Water), Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Glycerin, Glyceryl Stearate, Polyurethane-10, Shea Butter Ethyl Esters, Panthenol, Behentrimonium Methosulfate, Behentrimonium Chloride, Lactic Acid, Tocopherol, Hydroxypropyl Guar, Benzophenone-4, Isopropyl Alcohol, Phenoxyethanol, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Parfum (Fragrance).
Onze klanten zeggen over Conditioner
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:

Curlsmith
Conditioner & Leave-in
Curl Conditioning Oil-In-Cream
25,00 € 22,50 €
237 ml (105,49 € / 1 l)
237 ml (94,94 € / 1 l)
- 18,75 €
- 16,88 €
- 25,00 €
- 22,50 €
Bijna uitverkocht

Umberto Giannini
Sterke krullen
Rosemary Oil Leave-In Conditioner
14,95 € 13,46 €
250 ml (59,80 € / 1 l)
250 ml (53,82 € / 1 l)
- 11,21 €
- 10,09 €
- 14,95 €
- 13,46 €

Fable & Mane
MahaMane
Detangling Leave-in Conditioner
33,00 € 29,70 €
140 ml (235,71 € / 1 l)
140 ml (212,14 € / 1 l)
- 24,75 €
- 22,28 €
- 33,00 €
- 29,70 €
Misschien vind je dit ook leuk




