Trick or treat yourself: bespaar tot wel 30%* op beauty
StartGLOVGezichtsreinigingMake-up remover en reinigingshandschoen
0 (0)

GLOV Make-up remover en reinigingshandschoen

Dual Fiber Makeup Removing & Skincare Mitt
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedo 16/10 tot vr 17/10
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Dual Fiber Makeup Removing & Skincare Mitt
Lijn
Make-up remover en reinigingshandschoen
Productlijn
Gezichtsreiniging
Huid
alle huidsoorten
Productnaam
veganistisch
Toepassing
gezicht
Materiaalsamenstelling:
80% polyester, 20% polyamide

De Dual Fibre Makeup Removing & Skincare Mitt van GLOV helpt je make-up te verwijderen en je gezicht te reinigen. Met deze make-up verwijderingspads kun je je voorbereiden op huidverzorging zonder dat je extra reinigingsproducten zoals make-up remover hoeft te gebruiken. De pad is gemaakt van effectieve microvezel die het werk doet zonder hulpmiddelen. Het enige wat je nodig hebt is water. De GLOV pad heeft een mooie roze kleur en is vegan. Als huidverzorgingsproduct is de Dual Fibre Makeup Removing & Skincare Mitt geschikt voor alle huidtypes.

En zo werkt het! Maak het wattenschijfje vochtig - bij voorkeur met warm water - en druk het zachtjes tegen de te reinigen huid. Laat het even inwerken en veeg dan met zachte veegbewegingen de make-up eraf. De microvezel make-up remover pads moeten vervolgens worden gewassen en voorzichtig gedroogd. Het is een goed idee om de pad op een goed geventileerde plaats op te hangen.

Toepassing
Maak GLOV nat in water.
Even op het gezicht aanbrengen en daarna de make-up verwijderen door zachtjes te wrijven.

GLOV is gemaakt van microvezels die de ontwikkeling van bacteriën niet bevorderen. Het is echter belangrijk om niet te vergeten om GLOV na elk gebruik te wassen en op te hangen om te drogen op een droge en geventileerde plaats.
Merk
Phenicoptere
Chocimska, PL-00-791 Warsaw
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.137 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 14-10-2025.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief