Sun-believable deal: 20% korting* op jouw zomerglow

Menu

Parfumdreams Logo
0 (0)

Luvia Cosmetics Eye brush 135 Prime Concealer - Candy

Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
Payconiq by Bancontact LogoKlarna-factuur LogoBancontact card LogoPayPal LogoApplePay Logo
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
135 Prime Concealer - Candy
Lijn
Eye brush
Productlijn
Brush
Huid
alle huidsoorten, gevoelige huid
Productnaam
proefdiervrij, veganistisch
Producttype
penseel
Toepassing
ogen
Meer dan alleen een trend! Sinds de oprichting van het bedrijf in 2013 staat Luvia Cosmetics voor een eigentijdse levenshouding die gericht is op een betere toekomst. Alle producten zijn van meet af aan veganistisch geproduceerd. Het bedrijf neemt duidelijk afstand van dierproeven; make-up en andere producten van het label zijn gecertificeerd door PETA USA. Duurzaamheid is ook een integraal onderdeel van de bedrijfsfilosofie. Uitgebreide verpakkingen zijn overbodig, elk ontwerp is op een grondstofbesparende manier gemaakt en er wordt FSC-papier gebruikt. Tegelijkertijd is het voor het label vanzelfsprekend dat producten zoals make-up en oogborstels ook aan hoge eisen voldoen.

135 Prime Concealer - Candy van Luvia Cosmetics

Deze hoogwaardige en handige kwast voor de oogzone belichaamt alle normen die het jonge bedrijf zichzelf oplegt. Het is veganistisch en duurzaam, maar belooft alle comfort die klanten zich kunnen wensen bij het aanbrengen op de ogen en het gezicht. De 135 Prime Concealer - Candy van Luvia Cosmetics is ook gemakkelijk in gebruik. De gewenste hoeveelheid product wordt opgepakt met het draaibare oogpenseel. Met de hoogwaardige penseelharen kan oogschaduw of foundation haarfijn worden aangebracht. Het product wordt vervolgens gemengd voor een egale look. De 135 Prime Concealer - Candy wordt gereinigd met zachte shampoo en water.
Toepassing
Concealer is bijzonder gemakkelijk aan te brengen met een concealerkwast. Breng een kleine hoeveelheid product aan met de kwast. Voor kleine oneffenheden dep je de concealer met het penseel op de probleemzone. Als je grotere gebieden wilt bedekken, zoals de zone onder de ogen, teken je eerst contouren met het penseel en kleur je die in. Dep vervolgens het penseel over de huid en meng de concealer in de huid. Meng het product in het gebied onder de ogen met een opwaartse beweging totdat het hele gebied bedekt is. Voor een langdurig resultaat kun je de concealerkwast één keer per week wassen met een beetje babyshampoo en water.
Merk
Vico GmbH
Roentgenstrasse 6, DE-21465 Reinbek
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

1.687 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief