4,2
(9)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 992014
Montale RoseRose Elixir
Eau de Parfum Spray
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivema 13/04 tot di 14/04
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De subtiele en bloemige geur van de roos is een van de klassiekers onder de vrouwengeuren, en het internationale merk Montale gebruikt deze geur ook op een unieke manier. Met de eau de parfum spray Rose Elixir biedt het label een typisch vrouwelijke geur in de wereldberoemde metalen flacon van Montale. Rose Elixir heeft een roze kleur en wordt gecombineerd met andere zoete en bloemige essences. Het is een klassiek damesparfum. Met een inhoud van 100 ml en een handige dispenser is de eau de parfum spray uiterst zuinig en kan hij voor talloze gelegenheden worden gebruikt.
Ervaar echte geurdiversiteit voor een betaalbare prijs met Montale
Montale's spannende assortiment van andere geuren bewijst dat de essentie van de roos niet alleen voor vrouwen is. Eau de Parfum Spray is verkrijgbaar als uniseks geur voor mannen en vrouwen, waarbij essenties zoals roos, muskus en vanille geschikt zijn voor beide geslachten. Samen met de elegante flacons van het merk zijn Rose Elixir & Co. een echte blikvanger en een geweldig cadeau-idee voor alle parfumliefhebbers. U kunt er zeker van zijn dat u dit indrukwekkende aanbod van eigentijdse geuren tegen een gunstige prijs kunt vinden in onze online shop, die u ook graag wil inspireren met merkparfums van vele andere fabrikanten!
Topnoten
bergamot, mandarijn, perzik, sinaasappel
Hartnoten
aardbeien, jasmijn, patchoeli, roos, sinaasappelbloesem, viooltje
Basisnoten
amber, bruine suiker, muskus, solaire noten, vanille
Naam
Eau de Parfum Spray, Rose ElixirLijn
RoseProductlijn
GeurenGeursoort
bloemig, fris, fruitig
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
ALCOHOL DENAT • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • LIMONENE • BENZYL SALICYLATE • HEXYL CINNAMAL • CITRONELLOL • LINALOOL • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • GERANIOL • CINNAMYL ALCOHOL • EUGENOL • CITRAL
- Creation Luxe Design
- 68 Rue Pierre Charron, FR-75008 Paris
- www.montaleparfums.com
Onze klanten zeggen over Rose
4,2
(9)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk
























