Beauty that feels like you – profiteer nu van 22%* korting
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Ontdek het merk

Artikelnr. 1106130

4711 Acqua Colonia Peony & Sandalwood

Eau de Cologne Spray
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 25/02 tot do 26/02
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Peony & Sandalwood is een compositie uit de 4711 Acqua Colonia collectie gebaseerd op het harmonieuze samenspel van twee contrasterende noten. De delicate, bloemige gratie van pioen combineert met de warme en gestructureerde diepte van sandelhout om een speciale geurbeleving te creëren. Deze creatie, gecreëerd door parfumeur Fanny Bal, ontvouwt een karakter van subtiele, vrouwelijke elegantie die niet speels is.

De eau de cologne is een veelzijdige metgezel die geschikt is voor uiteenlopende gelegenheden en seizoenen. Het evenwichtige karakter maakt het een geschikte keuze voor zowel het dagelijks leven als voor speciale momenten. Voor een optimale ontwikkeling wordt de geur op goed doorbloede huidzones gesprayd, zoals de polsen of de hals.

De eau de cologne is een veelzijdige metgezel die geschikt is voor verschillende gelegenheden en seizoenen.

  • Geurrichting: Bloemig-kruidig
  • Hoofdnoten: Delicate pioenroos en warm sandelhout
  • Karakter: Een compositie van subtiele, vrouwelijke elegantie
  • Producttype: Eau de Cologne spray
  • Topnoten

    pioenroos, sandelhout
  • Naam

    Eau de Cologne Spray
  • Lijn

    Peony & Sandalwood
  • Productlijn

    Basic Range
  • Geursoort

    bloemig, houtig
  • Productnaam

    veganistisch
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Alcohol, Water (aqua), Fragrance (parfum), Linalool, Citronellol, Alpha-isomethyl ionone, Hexyl cinnamal, Ethylhexyl methoxycinnamate, Butyl methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl salicylate, Geraniol, Benzyl alcohol, Bht
  • GHS02
  • GHS07
  • Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden. In goed gesloten verpakking bewaren. Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen. Voorkom lozing in het milieu. Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. Beschermende handschoenen/beschermende kleding/oogbescherming/gelaatsbescherming dragen.
  • Gevaar

    Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • Attentie

    Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • Maeurer & Wirtz GmbH Co KG⁠
  • Zweifallerstrasse 120, DE-52224 Stolberg
  • ⁠info@m-w.de

Onze klanten zeggen over Peony & Sandalwood

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.548 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 25-02-2026, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief