Neem de nieuwsbrief en bespaar tot 15 €**
StartANNYNagelsNail careIntense Cuticle Remover Gel

ANNY Nail care Intense Cuticle Remover Gel

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Een professionele manicure begint vaak met een zorgvuldige voorbereiding van de nagelzone om een strak resultaat te bereiken. De Intense Cuticle Remover Gel van ANNY biedt hiervoor een gespecialiseerde oplossing en wordt geleverd in het voor het merk kenmerkende, vierkante glazen flesje met een hoogglanzende, zwarte dop. Dankzij het geïntegreerde kwastje kan de lichtgrijze, bijna witte en gelachtige textuur nauwkeurig op de betreffende plekken worden aangebracht. De formule is gebaseerd op een combinatie van beproefde ingrediënten die op elkaar zijn afgestemd. De formule wordt aangevuld met glycerine en zoete amandelolie, terwijl allantoïne als een ander bestanddeel fungeert. Het primaire doel van de toepassing is het zachtjes verzachten van de verhoornde nagelriemen. Al na een korte inwerktijd van ongeveer twee tot drie minuten kan de nu zachtere huid voorzichtig worden teruggeduwd met een geschikt manicure-staafje of een rozenhouten stokje. Vervolgens kunnen resterende resten eenvoudig worden verwijderd met water of een cosmetisch doekje. Zo ontstaat een schoon oppervlak dat optimaal is voorbereid op het aanbrengen van een basislak of kleurlak. De gel is geschikt voor gebruik bij verschillende huidtypes en het ontwerp past esthetisch in elke nagellakcollectie.

  • Speciale geltextuur om de nagelriemen te verzachten
  • Formule met glycerine, zoete amandelolie en allantoïne
  • Maakt het mogelijk om de nagelriem na 2-3 minuten voorzichtig terug te duwen
  • Nauwkeurige applicatie dankzij het geïntegreerde kwastje
  • Ideale voorbereiding van de nagel voor het aanbrengen van nagellak
  • Naam

    Intense Cuticle Remover Gel
  • Lijn

    Nail care
  • Productlijn

    Nagels
  • Artikelnr.

    1180128
  • Toepassing

    nagelriemen
  • Eigenschap

    hydraterend, mild, verzorgend
  • Consistentie

    gel
  • Producttype

    fles
Breng de gel met een borsteltje aan op de nagelriemen en laat 2-3 minuten inwerken. Duw vervolgens de nagelriemen terug met een rozenhoutstaafje of een manicurestokje. Verwijder eventueel achtergebleven gel met een cosmetisch doekje of was het af. Eventuele ANNY nagellak kan dan worden aangebracht zoals gewoonlijk.
AQUA (WATER), PROPYLENE GLYCOL, GLYCERIN, TRISODIUM PHOSPHATE, PHENOXYETHANOL, CARBOMER, LAURETH-4, CHONDRUS CRISPUS (CARRAGEENAN) EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE), PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, MICA, ALLANTOIN, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CHLORPHENESIN, HEXYL CINNAMAL, SODIUM DEHYDROACETATE, BENZYL BENZOATE, LINALOOL, CITRIC ACID, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, TOCOPHEROL, CI 42090 (BLUE 1), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).

Schrijf de eerste beoordeling voor Nail care

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.571 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.