Bespaar tot 18 €* op je bestelling – en zelfs 25 €* in de app
Shop nu
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(3)

Acqua di Genova Classic Eau de Cologne Spray

Acqua di Genova - Classic
Deel product

100 ml

881,60 € / 1 l

incl. btw

88,16 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij

Leveringstijd met GLS di 10/11 tot wo 11/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Acqua di Genova - Eau de Cologne Spray Classic is een geur met een heerlijk frisse noot en zeer aromatisch. Dit parfum werd in 1853 gecreëerd door de beroemde parfumeur Stefano Frecceri, die het opdroeg aan het koninklijk huis van Savoye. De eau de cologne spray is geschikt voor zowel mannen als vrouwen. De Acqua di Genova Eau de Cologne Spray is klassiek en heerlijk verkwikkend voor alle gelegenheden. Subtiel, aromatisch en verfrissend.

Acqua di Genova - de geur van de Middellandse Zee

Acqua di Genova Classic betovert met zijn topnoten van bergamot, sinaasappel, neroli, rozemarijn, limoen en lavendel. Het hart van deze geur betovert met bloemige citrusnoten van jasmijn, roos en sinaasappel, ondersteund door amber, patchouli, sandelhout en musk. Een echt klassieke geur die nooit uit de mode raakt, die de zintuigen prikkelt en het hart verrukt.

  • Basisnoten

    amber, muskus, patchoeli, sandelhout
  • Hartnoten

    jasmijn, roos, sinaasappel
  • Topnoten

    bergamot, citroen, lavendel, neroli, rozemarijn, sinaasappel
  • Naam

    Eau de Cologne Spray
  • Lijn

    Classic
  • Productlijn

    Unisex geuren
  • Artikelnr.

    253689
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT./SD ALCOHOL 40-B, PARFUM/FRAGRANCE, LIMONENE, AQUA/WATER/EAU, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, FARNESOL, GERANIOL, HEXYL CINNAMAL,HYDROXYCITRONELLAL, LINALOOL, C.I. 19140/FD, C YELLOW 5

Onze klanten zeggen over Classic

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(3)
Klantenbeoordelingen

Dit vind je misschien ook leuk

Meer producten in deze categorie

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.587 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 8 € korting bij een minimale bestelwaarde van 59 €. 12 € korting bij een minimale bestelwaarde van 89 €. 18 € korting bij een minimale bestelwaarde van 129 €. De korting van 25 € vanaf een bestelwaarde van 179 € geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 07-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Douglas Collection adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.