- Jouw voordelen als premium lid
10% korting op artikelen
Expresverzending met prioriteit
gratis verzending vanaf 20,00 €
- Hulp & Contact
Onze aanbevelingen voor u:
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Productinformatie

Topnoten
bergamot, citroen, kokos

Hartnoten
alpenviooltje, frangipani, jasmijn

Basisnoten
amber, cederhout, sandelhout
Naam
Eau de Parfum Spray, Solar Jasmine
Lijn
It's Me
Productlijn
Vrouwengeuren
Karakter
onweerstaanbaar
Geursoort
bloemig, houtig
Aigner It's Me Eau de Parfum Spray Solar Jasmine combineert bloemige lichtheid met een warme, sensuele basis. De topnoot ontwaakt de zintuigen met een verfrissende mix van pittige bergamot, sappige citroen en een vleugje kokosnoot, die een romige warmte toevoegt. De hartnoot ontvouwt een stralend boeket van delicate jasmijn, exotische frangipani en fijne cyclamen. Deze harmonieuze combinatie geeft de geur een unieke elegantie en diepte.
De basisstructuur van de geur wordt gekenmerkt door rijke, houtachtige noten. Amber zorgt voor een zachte warmte, terwijl sandelhout en cederhout een kalmerende en aardse diepte toevoegen. Het samenspel van deze ingrediënten creëert een onweerstaanbare geur die bloemige frisheid combineert met een houtachtig karakter. Aigner It's Me Solar Jasmine straalt een bijzondere aantrekkingskracht uit met zijn balans van lichtheid en sensuele weerklank.Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., FRAGRANCE (PARFUM), AQUA, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LIMONENE, LINALOOL, CITRUS LIMON PEEL OIL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, CITRUS AURANTIUM BERGAMIA PEEL OIL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, VANILLIN, GERANYL ACETATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PINENE, LINALYL ACETATE, TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, COUMARIN, CITRAL, GERANIOL, ALCOHOL, TERPINOLENE, ROSE KETONES, BHT, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL) CITRATE, ALPHA-TERPINENE, ANETHOLE, TOCOPHEROL, BETA-CARYOPHYLLENE, TERPINEOL, ISOEUGENOL.
Merk
E.A. Cosmetics Distributions GmbH
Kapellenstraße 12A, DE-85622 Feldkirchen Kr. München
Misschien vind je dit ook leuk