Neem de nieuwsbrief en bespaar tot 15 €**

Alexandre.J The Collector Morning Muscs Eau de Parfum Nevel

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
Het label Alexandre J staat voor fijne parfums en exquise schoonheidscreaties voor veeleisende consumenten. De Morning Muscs Eau de Parfum Spray uit de The Collector lijn doet hier niet voor onder. Man of vrouw - deze betoverende Morning Muscs Eau de Parfum Spray is een ervaring waar iedereen graag van zal genieten. De bloemige, houtachtige muskusgeur van Alexandre J is al vele jaren op de markt en heeft zich al lang gevestigd als een luxueuze klassieker onder kwaliteitsbewuste consumenten. Het typische The Collector-design van de glamoureuze flacon is ook iets bijzonders. Als je jezelf op iets bijzonders wilt trakteren of een speciaal persoon blij wilt maken, dan zijn de parfumcreaties van Alexandre J een uitstekende keuze. De Morning Muscs Eau de Parfum Spray uit de Collector lijn wordt gekenmerkt door topnoten van toffee, madarijn sinaasappel, perzik en grapefruit. Dit wordt gevolgd door damastroos in de hartnoot, met waarneembare invloeden van patchoeli, roos en viooltjes. De basisnoot vormt een prachtig contrast met een compositie van mos en muskus. Alles is complex opgebouwd en de ingrediënten zijn harmonieus op elkaar afgestemd - typisch The Collector. In dit opzicht kunnen we wel zeggen dat alles aan dit parfum echt harmonieus is.
  • Basisnoten

    mos, muskus
  • Hartnoten

    patchoeli, roos, viooltje
  • Topnoten

    grapefruit, mandarijn, perzik
  • Naam

    Eau de Parfum Nevel, Morning Muscs
  • Lijn

    The Collector
  • Productlijn

    Collecties
  • Artikelnr.

    890957
  • Toepassing

    lichaam
  • Geursoort

    bloemig, oriëntaals
  • Producttype

    pompflacon
Het parfum ontvouwt zijn karakter alleen in combinatie met de huid. Vooral de warme en pulserende zones van het lichaam (bijvoorbeeld de binnenkant van de polsen of de zones achter het oorlelletje) brengen het parfum naar buiten.
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE, BENZYL SALICYLATE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, LINALOOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, EUGENOL, CINNAMYL ALCOHOL.

Schrijf de eerste beoordeling voor The Collector

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.571 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.