Gun jezelf meer beauty: bespaar tot 15 €* op je bestelling
StartAvedaSkincareVochtAll-Sensitive Lotion

Aveda Vocht Botanical Kinetics All-Sensitive Lotion

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Aveda Botanical Kinetics All-Sensitive Lotion combineert plantaardige essences in een milde formule die speciaal is ontwikkeld voor de gevoelige huid. In de kenmerkende olijfgroene fles zit een textuur die geen toegevoegde geurstoffen bevat en in plaats daarvan vertrouwt op zorgvuldig geselecteerde ingrediënten zoals haverextract en gecertificeerde biologische aloë. De filosofie van Aveda, namelijk het combineren van de kunst en wetenschap van pure bloemen- en plantenextracten, komt tot uiting in deze formule. De basis wordt aangevuld met glycerine, jojoba- en olijfolie, die het huidoppervlak soepel houden. Dankzij de lichte textuur laat de lotion zich moeiteloos aanbrengen en trekt hij snel in, zonder een zwaar gevoel achter te laten. Het gebruik is eenvoudig dankzij de witte pompdop, die een nauwkeurige dosering mogelijk maakt. Het product is dermatologisch getest en is niet-comedogeen samengesteld. Door de verrijking met C14-22-alcoholen en capryl/caprinezuurtriglyceriden ontstaat een aangename gebruikservaring voor iedereen die de voorkeur geeft aan minimalistische huidverzorging met de nadruk op natuurlijke ingrediënten.

  • Geurloze formule met haverextract en biologische aloë
  • Bevat jojoba-olie, olijfolie en glycerine
  • Lichte textuur die snel intrekt
  • Dermatologisch getest en niet-comedogeen
  • Naam

    All-Sensitive Lotion, Botanical Kinetics
  • Lijn

    Vocht
  • Productlijn

    Skincare
  • Artikelnr.

    28901
  • Eigenschap

    natuurlijke cosmetica
Breng 's ochtends of 's avonds een voedende of beschermende gezichtscrème aan. Neem een kleine hoeveelheid uit de pot of tube en breng het aan op je vingertoppen. Breng de crème eerst met ronddraaiende bewegingen aan op je kin en vervolgens op je wangen. Breng de crème vervolgens van binnen naar buiten op je voorhoofd aan. Breng de gezichtscrème zonder druk uit te oefenen aan vanaf de neuswortel tot aan de slapen. Breng tot slot crème aan op de neusbrug en het gebied rond de ogen. Ga met je vingertoppen langs de zijkanten en druk met één vinger lichtjes op het gebied rond je ogen. Zo wordt zelfs de iets dunnere huid rond de ogen optimaal verzorgd.
Water\Aqua\Eau, Glycerin, C14-22 Alcohols, Caprylic/Capric Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Cetyl Alcohol, Coco-Caprylate/Caprate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Polyglyceryl-10 Oleate, Caffeine, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Algae Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Aloe Barbadensis Leaf, Olea Europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Panthenol, Hydrolyzed Algin, Sea Salt\Maris Sal\Sel Marin, Sclerotium Gum, C12-20 Alkyl Glucoside, Glyceryl Laurate, Hydrogenated Olive Oil, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol

Schrijf de eerste beoordeling voor Vocht

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.571 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 5 € korting bij een minimale bestelwaarde van 49 €. 10 € korting bij een minimale bestelwaarde van 79 €. 15 € korting bij een minimale bestelwaarde van 99 €. Geldig tot 10-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.