Bespaar 9%* op bijna alle geuren – of 12%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
StartBABORReinigingCleansingReiniger met verfijnende enzymen en vitamine C
3,4
Beoordeling 3,43/5 Sterren
(7)

BABOR Cleansing Reiniger met verfijnende enzymen en vitamine C

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Cleansing Refining Enzyme & Vitamin C Cleanser van BABOR is een fijnkorrelig poeder dat reiniging en exfoliatie combineert in één stap. De formule met enzymen verwijdert dode huidcellen, vuil en overtollig talg van het huidoppervlak. Het product, verrijkt met vitamine C, kan het aanzien van de huid ondersteunen en bijdragen aan een egalere teint. Een extra proteïne-extract uit moringazaden rondt de samenstelling af. Het poeder is speciaal ontwikkeld voor de doffe huid en de huid die gevoelig is voor puistjes. Het kan desgewenst ook een of twee keer per week worden gebruikt als milde scrub of lichaamsscrub.

  • 2-in-1 product voor reiniging en peeling
  • Enzymatische formule om dode huidcellen en talg op te lossen
  • Bevat vitamine C en een proteïne-extract uit moringazaden
  • Kan ook worden gebruikt als lichaamsscrub
    • Naam

      Reiniger met verfijnende enzymen en vitamine C
    • Lijn

      Cleansing
    • Productlijn

      Reiniging
    • Artikelnr.

      1077226
    Maximaal één keer per dag gebruiken om te reinigen. Giet het poeder in de palm van je hand en laat het zachtjes schuimen met warm water. Verdeel het schuim over de droge huid van gezicht, hals en decolleté. Vermijd slijmvliezen, mond en oogcontouren. Bevochtig de vingertoppen met koud water en emulgeer het schuim met ronddraaiende bewegingen. Spoel grondig af met veel warm water.

    Als alternatief, of voor de gevoelige of droge huid, 1-2 keer per week gebruiken als een zachte peeling.

    Kan ook 1-2 keer per week gebruikt worden als lichaamsscrub. Laat hiervoor het poeder in de palm van je hand schuimen met water, verdeel het over de vochtige huid en breng het grondig aan met ronddraaiende bewegingen. Vermijd slijmvliezen. Daarna grondig afspoelen met veel warm water.
    SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, CELLULOSE, MALTODEXTRIN, KAOLIN, AQUA, XANTHAN GUM, ASCORBIC ACID, PAPAIN, MORINGA OLEIFERA SEED EXTRACT, SUBTILISIN, LIPASE

    Onze klanten zeggen over Cleansing

    3,4
    Beoordeling 3,43/5 Sterren
    (7)
    Klantenbeoordelingen
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.571 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 9% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 12% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 13-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.