Cozy Deal Days: Ontvang 11%* korting op bijna alles – ook bovenop sale-artikelen!
Shop nu

Boellis 1924 Panama Sport Eau de Parfum Spray

Boellis 1924 - Panama Sport
PROMO
Bijna uitverkocht
Deel product

100 ml

1.095,20 € / 1 l

incl. btw

109,52 €

Adviesprijs 124,46 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij

Leveringstijd met GLS za 07/11 tot ma 09/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
  • Naam

    Eau de Parfum Spray
  • Lijn

    Panama Sport
  • Productlijn

    Herengeuren
  • Artikelnr.

    346773
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), COUMARIN, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE, BHT, LINALOOL, CINNAMAL, GERANIOL, CITRAL.

Schrijf de eerste beoordeling voor Panama Sport

Dit vind je misschien ook leuk

Meer producten in deze categorie

Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.583 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 05-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.