Artikelnr. 283963
Bruno Banani Man
Eau de Toilette SprayOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 17/01 tot ma 19/01
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Eén voor alle gelegenheden en altijd
Menig man is in de wereld van geuren begonnen met Bruno Banani Eau de Toilette Spray en is daarbij gebleven. Want er zijn niet veel mannengeuren die zo veelzijdig zijn als Man. Of je hem nu draagt met een korte broek en een overhemd, een spijkerbroek en een jasje of zelfs een licht zomerpak, de geur is er altijd, zowel in de zomer als in de winter. Mannen houden van de casual masculinity waarmee deze geur al meer dan 20 jaar zo gemakkelijk scoort.
Topnoten
anijs, basilicum, lavendel
Hartnoten
heliotroop, karwij, koffie, specerijen
Basisnoten
ceder, patchoeli, vanille
Naam
Eau de Toilette SprayLijn
ManProductlijn
HerengeurenGeursoort
aromatisch, groenProductnaam
acetonvrij, alcoholvrij, ftalaatvrij, geschikt voor de gevoelige huid, glutenvrij, lactosevrij, palmolievrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder sporen van notenProducttype
spray
- Coty
- 14 Rue du Quatre Septembre, FR-75002 Paris
- www.coty.cotyconsumeraffairs.com
Onze klanten zeggen over Man
Fred Zeiss
26.01.2023
Ik heb hier voor het eerst gekocht. Goede producten, gunstige prijzen, groot assortiment. Goederen zoals beschreven. Ik ben helemaal tevreden met de producten die ik heb gekozen. De levertijd is ook redelijk. Het enige wat ik een beetje duur vind, zijn de verzendkosten van CHF 10,-. Daarom 8 van de 10 punten.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.ch
Joerg S
10.10.2022
Parfum al eerder gebruikt Super geur voor de prijs graag weer
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de





















