Back to business: 22%* korting op geselecteerde beautydeals

Menu

StartCOSRXCollectieGeavanceerde slak 96
0 (0)

COSRX Geavanceerde slak 96 All In One Cream

Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
Klarna – Betaal over 30 dagen (factuur) LogoPayconiq by Bancontact LogoBancontact card LogoPayPal LogoApplePay Logo
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
All In One Cream
Lijn
Geavanceerde slak 96
Productlijn
Collectie
Huid
alle huidsoorten
Eigenschap
antiaging, hydraterend
Consistentie
crème
Producttype
potje
Toepassing
gezicht
De Advanced Snail 96 All In One Cream van COSRX maakt indruk met zijn unieke werkstoffencomplex, dat met zijn anti-aging eigenschappen zorgt voor een jeugdig gladde huid.De formule bevat 92% natuurlijk slakkenafscheidingsfiltraat. Dit exclusieve actieve ingrediënt overspoelt de huid intensiever met waardevol vocht dan elk ander actief ingrediënt. Het houdt ook vocht vast in de huidlagen. Het voorziet de huid ook van essentiële voedingsstoffen en verbetert de elasticiteit. Het draagt bij aan de vernieuwing van de huidcellen, voorkomt huidbeschadiging en laat de huid stralen met een jeugdige schoonheid.

Uiterst effectieve gezichtsverzorging voor een jeugdig frisse huid

De Advanced Snail 96 All In One Cream van COSRX voorziet de huid van veel vocht en sluit het in de huidcellen in. Het minimaliseert huidbeschadiging en bevordert de vernieuwing van huidcellen. Met zijn liftende eigenschappen zorgt het voor een elastische, stevige huid. Het is geschikt voor alle huidtypes. Elke ochtend aanbrengen op de gereinigde huid en zachtjes inkloppen. Geniet van een gladde, stevige en zichtbaar jonger uitziende huid!
Ingrediënten
Snail Secretion Filtrate, Betaine, Caprylic/Capric Triglyceride, Butylene Glycol, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Cetearyl Alcohol, Carbomer, Ethyl Hexanediol, Phenoxyethanol, Arginine, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Allantoin, Palmitic Acid, Panthenol, Xanthan Gum, stearic acid, Adenosine, Aqua/ Water, Myristic Acid
Merk
Biorius
14, Avenue Léonard de Vinci, BE-1300 Wavre
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

2.016 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief
De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 15-09-2025.