Alleen vandaag tot 60%* korting op Singles’ Day
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)

Catrice Primer

The Perfector Poreless Blur Primer
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPriveza 08/11 tot ma 10/11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Naam
The Perfector Poreless Blur Primer
Lijn
Primer
Productlijn
Teint
Producttype
tube
Catrice The Perfector Poreless Blur Primer is een lichte, mousse-achtige primer met een soft-focus effect die in een handomdraai een perfecte teint creëert. Het is de opvolger van de Prime And Fine Poreless Blur Primer en heeft niet alleen een nieuw design, maar ook een verbeterde formule. Dankzij de gewichtloze moussetextuur met niacinamide creëert de primer direct een soft-focus effect en maakt hij poriën en fijne lijntjes onzichtbaar. Alleen aangebracht geeft de Poreless Blur Primer een mooie, egale en perfect uitziende teint, terwijl het als primer onder foundation de make-up langer houdt. Het maakt zelfs roodheid, rimpels en imperfecties in een oogwenk onzichtbaar. De veganistische formule is vrij van schadelijke ingrediënten zoals parabenen, parfum, alcohol en microplastics. De make-up primer scoort ook punten met zijn duurzame verpakking, die wordt geproduceerd met 100% groene stroom.

Hoe breng je Catrice The Perfector Poreless Blur Primer aan

? The Perfector kan direct worden aangebracht op kleine oneffenheden, fijne lijntjes of roodheid. Daarna wordt een concealer aangebracht, die met The Perfector gemakkelijker kan worden geblend. Het product kan ook gelijkmatig over het hele gezicht worden aangebracht als primer onder foundation. Daarna kun je de make-up naar wens aanbrengen.
Toepassing
Minder is meer! De primer kan ook alleen worden aangebracht waar kleine oneffenheden, lichte roodheid of fijne lijntjes zichtbaar zijn. De textuur egaliseert deze oneffenheden en de concealer die je daarna aanbrengt is makkelijker te blenden. Concealer en foundation blijven op deze manier ook langer zitten.
Ingrediënten
INGREDIENTS: DIMETHICONE, CETEARYL DIMETHICONE CROSSPOLYMER, TAPIOCA STARCH, NIACINAMIDE, AQUA (WATER), DECYLENE GLYCOL, POLYMETHYL SILSESQUIOXANE, BHT, SILICA, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, PHENOXYETHANOL, CI 77491 (IRON OXIDES), CI 77492 (IRON OXIDES), CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE).
Merk
cosnova GmbH
Am Limespark 2, DE-65843 Sulzbach (Taunus)

Onze klanten zeggen over Primer

5,0
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)
Klantenbeoordelingen

Heidemarie Farhat

Beoordeling 5/5 Sterren

13.01.2023

Het product is geweldig, het is aangenaam voor de huid en verfijnt de poriën, vermindert roodheid en ik ben super tevreden.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.221 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van € 30,00. Daaronder bedragen de verzendkosten € 3,99. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 06-11-2025.
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
De korting is al verrekend in de prijs van het artikel en geldt alleen op geselecteerde artikelen. Je hebt geen code nodig. Geldig t/m 07-11-2025.
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief