5
(3)
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket
Gratis retourner tot 180 dagen
Chopard Happy Chopard Lemon Dulci Eau de Parfum Spray
of rechtstreeks met
De heerlijke Happy Chopard Eau de Parfum Spray Lemon Dulci van Chopard is een garantie voor een goed humeur. Pure energie en een positieve uitstraling van onvervalste levensvreugde maken van deze geur in een mum van tijd je nieuwe favoriet. De naam van het legendarische luxelabel staat al sinds de oprichting in 1860 voor uitstekende kwaliteit en pure luxe. Naast uitzonderlijke horloge- en juwelencreaties bevat het repertoire van het bedrijf sinds een aantal jaren ook onvergelijkbare geuren.
Zomerse frisheid & exquise elegantie
Met zijn mediterrane charme en zorgeloze zomerse uitstraling is de geur van Happy Chopard Eau de Parfum Spray Lemon Dulci onweerstaanbaar betoverend. De onvergelijkbare zomergeur combineert de akkoorden van zonovergoten citrusvruchten met mysterieuze gember, groene bladeren en het natuurlijk zoete aroma van vers appelextract. Als een warme zonnestraal roept deze geur herinneringen op aan je laatste zomervakantie en creëert een uniek gevoel van goed humeur en onvervalste levensvreugde. De glinsterende gouden flacon en turquoise dop weerspiegelen perfect de unieke kleurencombinatie, die doet denken aan een zorgeloze dag aan het strand. Laat je inspireren door de luxe geurbeleving van Chopard.Naam
Eau de Parfum Spray, Lemon DulciLijn
Happy ChopardProductlijn
VrouwengeurenArtikelnr.
24351
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
ALCOHOL DENAT, PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, GERANIOL, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL ALCOHOL, FARNESOL
- Give Back Beauty GmbH
- Darmstädter Landstraße 116, 4. Stock, DE-60598 Frankfurt am Main
- info@givebackbeauty.com
Onze klanten zeggen over Happy Chopard
5,0
(3)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk










