Alleen het beste – ontvang nu 22%* moederdagkorting

Menu

Parfumdreams
2,5 (2)

Da Vinci Poederkwast Poederkwast bruin geitenhaar

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
Payconiq by BancontactKlarna-factuurPayPalBancontact cardMasterCard
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen

Onze aanbevelingen voor u:

2,5
2,5
Klantenbeoordelingen

Sabine K.

10.03.2021

De borstel is extreem harig en de prijs niet waard. Ik stuur hem terug en koop een ander model van ArtDeco voor ongeveer €20. Jammer van het geld!

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Dames

Peter C.

17.12.2012

Goederen zeer goed 5 sterren, cadeauservice 0. De goederen arriveerden opnieuw, hoewel gevraagd, niet in geschenkverpakking.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Heren

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Poederkwast bruin geitenhaar,
Lijn
Poederkwast
Productlijn
Classic
Producttype
penseel
Toepassing
gezicht
De poederkwast met extra bruine berggeitenhaar van Da Vinci is een kwast voor losse poeder. Dit kan gemakkelijk worden opgepakt door de ovale bundeling van het haar en net zo gemakkelijk, snel en optimaal over een groot gebied op het gezicht worden verdeeld. De kwast heeft fijne, aangename kwastharen en heeft een totaallengte van ongeveer 16 cm.
Toepassing
Poederkwasten zijn gemakkelijk te gebruiken: Druk de kwast zachtjes in de compact en laat hem zachtjes ronddraaien. De ronddraaiende beweging zorgt ervoor dat de poederkwast de poederdeeltjes gelijkmatig opneemt. Om overtollig poeder te verwijderen, tik je lichtjes op de kwast en draai je hem even in je handpalm. Je kunt het poeder nu vanuit het midden van het gezicht op de huid deppen.
Tik de poederkwast na het aanbrengen goed uit om eventuele grote resten te verwijderen. Was de kwast minstens elke twee tot vier weken met een kleine hoeveelheid babyshampoo en water. Knijp de kwast goed uit in het shampoowater totdat er geen kleurresten meer uitkomen.
Merk
da Vinci Künstlerpinselfabrik DEFET GmbH
Tillystraße 39-41, DE-90431 Nürnberg
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

1.444 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief