Wij zijn jarig – profiteer van 25%* korting op heel veel producten!
StartGLOVGezichtsreinigingMake-up remover en reinigingshandschoen
0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)

GLOV Make-up remover en reinigingshandschoenBasic

Makeup Remover Very Berry
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 04/11 tot wo 05/11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Naam
Makeup Remover Very Berry, Basic
Lijn
Make-up remover en reinigingshandschoen
Productlijn
Gezichtsreiniging
Productnaam
Clean Beauty, geschikt voor de gevoelige huid, geschikt voor mensen met contactlenzen, parfumvrij, pH-neutraal, proefdiervrij, veganistisch, voor gevoelige ogen, zonder allergenen, zonder chemische bestanddelen, zonder comedogene stoffen, zonder conserveringsmiddelen, zonder olieachtige ingrediënten
Producttype
handschoen
Toepassing
decolleté, gezicht, lippen, mond, ogen, wimpers
De GLOV Make-up Remover Very Berry is ideaal om het gezicht zachtjes te reinigen. Vooral make-upresten kunnen heerlijk worden verwijderd met de Basic make-up remover glove. Omdat het volledig zonder verzorgingsproducten kan worden gebruikt, is het ideaal voor mensen met een allergie. Er zijn ook geen wattenschijfjes nodig, waardoor het een kosteneffectieve en milieuvriendelijke oplossing is. De Make-up Remover Very Berry maakt ook indruk met zijn stijlvolle ontwerp. Hij heeft een zacht paarse kleur. Hij kan worden opgehangen om te drogen met behulp van het kleine lusje. Laat de Basic make-up remover handschoen van GLOV altijd uit zichzelf drogen en leg hem niet op de verwarming.

Hoe de reiniging werkt

Breng eerst een beetje warm water aan op de make-up en laat het even intrekken. Druk nu de Makeup Remover Very Berry op je gezicht. Houd het een paar seconden op één plek en masseer dan over je hele gezicht. De make-up zal langzaam van de huid oplossen. Het wordt vrijwel aangetrokken door de vezels van de handschoen. Als je klaar bent, kun je het gewoon schoonmaken met een beetje zeep. De Basic make-up remover glove van GLOV kun je ongeveer drie maanden lang elke dag gebruiken om te reinigen.
Toepassing
Exfoliërende handschoenen zijn geschikt voor het scrubben van het lichaam en kunnen ook worden gebruikt om make-up te verwijderen en het gezicht te reinigen. Het aanbrengen van de individuele handschoenen is heel eenvoudig en verschilt nauwelijks. Bevochtig de scrubhandschoen en masseer het gezicht of lichaam met zachte, ronddraaiende bewegingen. Om make-up te verwijderen, maak je het gezicht en de handschoen vochtig en druk je deze op het gezicht. Laat de scrubhandschoen een paar seconden op het aangetaste gebied liggen en begin dan het gezicht met zachte druk te masseren. De handschoen kan indien nodig meerdere keren gebruikt worden. Was de scrubhandschoen na het reinigen van je gezicht of lichaam grondig met water en zeep en laat hem aan de lucht drogen. Als je de handschoen regelmatig gebruikt, gaat hij ongeveer drie maanden mee.
Ingrediënten
80% Polyester, 20% Polyamid
Merk
Phenicoptere
Chocimska, PL-00-791 Warsaw

Onze klanten zeggen over Make-up remover en reinigingshandschoen

0,0
Beoordeling 0/5 Sterren
(0)
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.196 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 31-10-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief