Bespaar 9%* op bijna alle geuren – of 12%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging

Giardino Benessere Giardino Dell Eden Sublime Extrait de Parfum

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Bloemig en fruitig: het Sublime Extrait de Parfum van Giardino Benessere

Het Sublime Extrait de Parfum is een nieuwe creatie van Giardino Benessere. Het parfum is een uniseks geur uit de Giardino dell Eden lijn die zowel mannen als vrouwen in verrukking brengt. Met zijn fruitige-fruitige uitstraling is het perfect voor het warme seizoen, maar brengt ook de lichtheid van de zomer terug in koudere periodes. Het bloemige ontwerp van de flacon verbergt een mysterieuze mix van bloemen, fruit en houtachtige accenten. Het parfum uit de Giardino dell Eden lijn is daarom een perfecte blik in de Hof van Eden, het paradijs waar we allemaal van dromen.

De spannende samenstelling van Sublime Extrait de Parfum

Laat je verrassen! Bij de eerste snuif ontdek je topnoten van hondsroos, abrikozenbloesem, zwarte bes, perzikbloesem en neroli, afgerond met een vleugje peper. De hartnoot van het parfum bestaat uit lelietjes-van-dalen, magnolia, perzikbloesem en viooltjes en orris, beter bekend als viooltjeswortel. Nu komt ook saffraan om de hoek kijken, evenals teak en cederhout. De nieuwe geur van Giardino Benessere krijgt stabiliteit en volheid met de basisnoot, die bestaat uit verschillende houtachtige ingrediënten zoals berkenhout, sandelhout, eik en ebbenhout. Andere ingrediënten zoals patchouli, ambergris, muskus en wierook maken het parfum uit de Giardino dell Eden lijn compleet.

  • Basisnoten

    amber, ebbenholz, eiken, mahonie, muskus, sandelhout, wierook
  • Hartnoten

    cederhout, lelietje-van-dalen, magnolia, teakhout, viooltje
  • Topnoten

    neroli, peper, perzikbloesem, roos, zwarte bessen
  • Naam

    Extrait de Parfum, Sublime
  • Lijn

    Giardino Dell Eden
  • Productlijn

    Unisex geuren
  • Artikelnr.

    1237985
  • Toepassing

    decolleté, hals, lichaam
  • Geursoort

    bloemig
  • Producttype

    pompflacon
Verstuiven op een gezonde huid. Vermijd contact met de ogen.
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Hexadecanolactone, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol, Isoeugenyl acetate, Benzyl Benzoate Juniperus Virginiana Oil, Trimethylbenzenepropanol, Trimethylcyclopentenyl Methylisopentenol, Pinene Farnesol, Citrus Aurantium Flower Oil, Linalool, Limonene, Rose Flower Oil/Extract, Rose Ketones, Beta-Caryophyllene, Acetyl Cedrene, Benzyl Alcohol, Benzaldehyde, Citral, Isoeugenol, Terpinolene, Terpineol.
  • GHS02
  • GHS07
  • In goed gesloten verpakking bewaren. Voorzorgsmaatregelen treffen tegen ontladingen van statische elektriciteit. Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden. Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken. Voorkom lozing in het milieu.
  • Gevaar

    Licht ontvlambare vloeistof en damp.
  • Attentie

    Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Veroorzaakt ernstige oogirritatie.

Schrijf de eerste beoordeling voor Giardino Dell Eden

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.571 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 9% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 12% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 13-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.