Bespaar 9%* op bijna alle geuren – of 12%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
5
Beoordeling 5/5 Sterren
(1)

Gold Professional Verzorging Hydration Conditioner

Deel product
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De Hydration Conditioner van Gold Professional is een rijke conditioner die speciaal is ontwikkeld voor de behoeften van middeldik tot dik haar en is ook geschikt voor krullende texturen en extensions. De formule is gebaseerd op een samenstelling van ingrediënten zoals muskusroos, avocado-olie, zeewier en macadamianootolie. Na gebruik voelt het haar zijdezacht aan, is het makkelijker doorkambaar en heeft het een natuurlijke glans. De conditioner kan helpen om de glans van gekleurd haar langer te behouden en het haar te ondersteunen bij blootstelling aan UV-straling of warmtestyling. Met een fluweelzachte textuur en een elegante geur wordt het aanbrengen een aangenaam ritueel. De formule met een licht zure pH-waarde van 4 is vrij van sulfaten en parabenen en wordt beschreven als 100% veganistisch.

  • Ontworpen voor middeldik tot dik haar, krullen en extensions
  • .
  • Geeft het haar een zijdezacht gevoel en maakt het makkelijker doorkambaar.
  • Kan de helderheid van de haarkleur ondersteunen
  • Een veganistische formule, vrij van sulfaten en parabenen.
    • Naam

      Hydration Conditioner
    • Lijn

      Verzorging
    • Productlijn

      Haren
    • Artikelnr.

      1025401
    Gebruik een vochtinbrengende conditioner om de haarverzorgingsroutine voor droog en gestrest haar af te ronden. Breng een kleine hoeveelheid conditioner aan op je handpalmen. Masseer het speciale verzorgingsproduct gelijkmatig in het haar. Vergeet niet om je hoofdhuid te verwennen. Spoel de vochtinbrengende conditioner na een bepaalde tijd grondig uit met lauw water. Stijl of droog je haar nu zoals gewoonlijk. Sommige fabrikanten bieden vochtinbrengende conditioners ook als spray aan. Spray deze leave-in conditioners op vochtig haar. Masseer het product na het aanbrengen zachtjes in het haar en stijl het haar vervolgens. Het is niet nodig om de conditioner uit te spoelen.
    AQUA (WATER) • CETEARYL ALCOHOL • BIS-CETEARYL AMODIMETHICONE • EHENTRIMONIUM CHLORIDE • STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE • PARFUM (FRAGRANCE) • BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE • LACTIC ACID • ISOPROPYL ALCOHOL • HENOXYETHANOL • ETHYLHEXYLGLYCERIN • DISODIUM EDTA • CETEARETH-25 • CETEARETH-7 • BENZYL SALICYLATE • LINALOOL • LIMONENE • CAPRYLYL GLYCOL • HYDROXYCITRONELLAL • ALPHA-ISOMETHYL • IONONE • CITRONELLOL • GLYCOLIC ACID • XYLITYLGLUCOSIDE • HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL • MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL • PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL • ANHYDROXYLITOL • MALTITOL • XYLITOL • ROSA MOSCHATA SEED OIL • ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT • SODIUM
    BENZOATE • PELVETIA CANALICULATA EXTRACT.

    Onze klanten zeggen over Verzorging

    5,0
    Beoordeling 5/5 Sterren
    (1)
    Klantenbeoordelingen
    parfumdreams
    • Facebook
    • Instagram
    • Tik Tok
    • Youtube
    • Pinterest
    • LinkedIn
    Meld je aan voor de nieuwsbrief en bespaar € 15**
    In bekroonde webshop shoppen
    Trustpilot Trustpilot Score

    Trustscore 4.1

    2.571 Taxaties

    parfumdreams App
    • Parfumdreams auf Google Play
    • Parfumdreams im App Store
    *Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
    Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 9% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 12% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 13-09-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Rituals, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
    **Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.