0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
HH Simonsen Cleansing
Cleansing Shampoo
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivema 29/12 tot di 30/12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Haar stapelt niet alleen vuil en aanslag op uit de natuur, maar ook natuurlijk haarvet. Productresten zorgen er ook voor dat het haar na verloop van tijd niet meer kan "ademen". Uiterlijk dan is een complete reset nodig zodat alle vuil en residuen volledig verwijderd worden. De HH Simonsen Cleansing Shampoo is precies voor dit doel ontwikkeld. Reiniging betekent in dit geval niet alleen effectieve dieptereiniging, maar ook gelijktijdige, intensieve reconstructie van de haarstructuur. Om dit te bereiken gebruikt de Cleansing Shampoo van HH Simonsen gehydrolyseerde keratine, die zich hecht aan de haarstructuur, deze glad maakt en opnieuw opbouwt.
Reiniging voor je haar inclusief duurzame reconstructie
Ervaar je haar zo zorgeloos en schoon als het lang niet geweest is met de Cleansing Shampoo van HH Simonsen. Met slechts één keer aanbrengen verwijdert deze shampoo oliën en vettige stoffen, evenals allerlei productresten. Haar en hoofdhuid worden bevrijd door de reinigingsroutine, gaan weer glanzen en worden maximaal soepel. Neem deze shampoo regelmatig op in je verzorgingsroutine om je haar en hoofdhuid gezond te houden, het optimaal doorkambaar te maken en de beste omstandigheden te creëren voor een succesvolle styling.Naam
Cleansing ShampooLijn
CleansingProductlijn
Haarverzorging
Aanbrengen op vochtig haar, inmasseren en 1-2 minuten laten inwerken, daarna grondig uitspoelen. Altijd opvolgen met een normale shampoo. Gebruik onze Cleansing Shampoo 2 tot 3 keer per maand voor een extra grondige reiniging. Voor normaal of vet haar kan het dagelijks gebruikt worden.
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Acrylates Crosspolymer-4, Cocamidopropyl Betaine, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Keratin, Allantoin, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Tocopheryl Acetate, Coco-Glucoside, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Glycerin, Tetrasodium Iminodisuccinate, Caprylyl Glycol, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Parfum.
Onze klanten zeggen over Cleansing
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk


















