Cozy Deal Days: Ontvang 11%* korting op bijna alles – ook bovenop sale-artikelen!
Shop nu

Hildegard Braukmann Essentials oogcrème gel

Hildegard Braukmann - Essentials
PROMO
Deel product

30 ml

330,00 € / 1 l

incl. btw

9,90 €

Adviesprijs 13,48 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf 28,00 €

Leveringstijd met GLS do 05/11 tot vr 06/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
De Essentials Oogcrème Gel van Hildegard Braukmann is een verfrissend huidverzorgingsproduct dat de gevoelige huid rond de ogen ontspant. Het voorziet de huid van verzachtend vocht en laat haar zijdezacht aanvoelen. Het actieve ingrediëntencomplex combineert hooggeconcentreerde aloë vera met allantoïne, Hydroviton(R), panthenol en fytosqualaan. Het heeft een verkoelend en verzachtend effect op de gestreste huid. Het vermindert zwellingen in een mum van tijd. Het verzacht huidirritaties en maakt de huid strakker.

Koelende huidverzorging voor een zijdezachte, uitgeruste huid en een stralende, wakkere uitstraling

De Essentials Oogcrème Gel van Hildegard Braukmann verzacht de tere huid rond de ogen op milde wijze, verlicht irritaties en vermindert zwellingen. Het optimaliseert de vochtvoorziening van de huid en maakt haar soepel. De textuur voelt aangenaam koel aan op de huid en zorgt voor een heerlijk fris gevoel. Het product is geschikt voor alle huidtypes, inclusief de gevoelige, droge en rode huid. De formule is vrij van parfum en olie. Breng de oogcrème elke ochtend en avond aan op de huid rond de ogen. Masseer als masker een royale hoeveelheid van de textuur in de huid gedurende tien tot 15 minuten. Geniet van een zijdezachte, stralend mooie oogcontour!
  • Naam

    oogcrème gel
  • Lijn

    Essentials
  • Productlijn

    Zorg
  • Artikelnr.

    402458
  • Toepassing

    ogen
  • Eigenschap

    hydraterend, kalmerend, koelend, vermindert zwellingen
  • Productnaam

    parfumvrij
  • Producttype

    tube
ALOE BARBADENSIS (ALOE) LEAF EXTRACT, AQUA (WATER), SQUALANE, PENTYLENE GLYCOL, ISOSTEARYL ALCOHOL, PANTHENOL, XANTHAN GUM, BUTYLENE GLYCOL COCOATE, BETAINE, HYDROXYACETOPHENONE, SCLEROTIUM GUM, GLYCERIN, LECITHIN, PULLULAN, ARGININE, SODIUM LACTATE, ETHYLCELLULOSE, INULIN LAURYL CARBAMATE, SILICA, ALLANTOIN, SERINE, UREA, SORBITOL, LACTIC ACID, SODIUM CHLORIDE

Schrijf de eerste beoordeling voor Essentials

Dit vind je misschien ook leuk

Mehr Produkte zu dieser Marke

Meer producten in deze categorie

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.582 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. Geldig tot 05-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.