0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
Ontdek het merk
Artikelnr. 140976
Histoires de Parfums Ceci n'est pas un flacon BleuBlauw 1.2
Eau de Parfum Spray
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 05/05 tot wo 06/05
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Ceci n'est pas un flacon Bleu, dit is geen blauwe flacon, is ook de naam van de Eau de Parfum Spray Blue 1.2 van Histoires de Parfums. Waarom het merk de geur zo heeft genoemd, ook al is de flacon duidelijk blauw en versierd met veel kleurrijke stippen, is een van die mysteries die je uitnodigen om erover te puzzelen. De naam Eau de Parfum Spray Blue 1.2 is op de een of andere manier logischer. In ieder geval is de bloemige en frisse geur van Histoires de Parfums gericht op zowel mannen als vrouwen. Luca Maffei creëerde het parfum en gaf het een topnoot van klimop en roze peper. Het hart combineert lelietje-van-dalen, ylang-ylang en sering. Sandelhout, witte muskus en vanille komen samen in de basis.
Ceci n'est pas un flacon Bleu of toch niet? Eau de Parfum Blue 1.2, ook wel "This is not a blue Bottle 1.2" genoemd, is de perfecte geur voor het hele jaar door: overdag, tijdens het uitgaan, op het werk of in je vrije tijd. Het is een verrukking door zijn frisheid, lichtheid, sillage en casual nonchalance. Dan kan de Eau de Parfum Spray Blue 1.2 van Histoires de Parfums ook Ceci n'est pas un flacon Bleu worden genoemd. Misschien moeten er meer betoverende geuren komen die de zintuigen een beetje verwarren.
Topnoten
klimop, peper
Hartnoten
lelietje-van-dalen, vlier , ylangylang
Basisnoten
muskus, sandelhout, vanille
Naam
Eau de Parfum Spray, Blauw 1.2Lijn
Ceci n'est pas un flacon BleuProductlijn
Unisex geuren
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Denat. Alcohol,Fragrance,Hydroxycitronellal,Hexyl Cinnamal,Limonene,Benzyl Benzoate,Cinnamyl Alcohol,Linalool,Benzyl Salicylate,Farnesol,Benzyl Alcohol,Water
- Histoires de Parfums
- 66, Rue de Lombards, FR-75001 Paris
- https://www.histoiresdeparfums.com
Onze klanten zeggen over Ceci n'est pas un flacon Bleu
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk
























