Neem de nieuwsbrief en bespaar tot 15 €**

J.F. Schwarzlose Berlin Altruist Eau de Parfum Spray

J.F. Schwarzlose Berlin - Altruist
LUXE
Deel product

50 ml

2.883,20 € / 1 l

incl. btw

144,16 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij

Leveringstijd met GLS do 29/10 tot vr 30/10

Uw geschenk
gratis
Bij je bestelling van J. F. Schwarzlose Berlin krijg je gratis een flesje J. F. Schwarzlose Berlin Hand & Body Wash Neroli & Gember van 250 ml!
Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen
Het label J.F. Schwarzlose Berlin is een insidertip voor arme nicheparfums. De geuren zijn de olfactorische realisatie van kleuren en schilderijen. De unisex eau de parfum spray Altruist van sterparfumeur Veronique Nyberg werd in 2017 gelanceerd in samenwerking met de Oostenrijkse schilder Paul DeFlorian. Hij ontwierp ook de kleurrijke artwork papieren zak die het spartaanse flesje en de buitenverpakking bevat.

Fascinerende geurakkoorden als tegenhanger van kleuren

J.F. Schwarzlose Berlin Altruist Eau de Parfum Spray opent sprankelend en fris. Zoete en wrange bergamot, sappige citroen, AqualTM en aromatische, kruidige gember maken de geur sprankelend en verkwikkend. De heldere, koele geurnoten zijn opgevat als een olfactorische realisatie van de turquoise-groene delen van DeFlorians kunstwerk. Het hart van de geur krijgt een elegante noot door bedauwde roos en sierlijke, sensuele oranjebloesem. Nootmuskaat en zwarte peper, een geurvariant van oranjekleurige penseelstreken, brengen een warme nuance in het spel. Vetiver, patchoeli, zachte ambergrisTM en harsachtig, aromatisch cederhout zorgen voor een elegante finish met subtiele sensualiteit. Het dichte, intense akkoord doet denken aan de geur van kleur op vochtig papier. J.F. Schwarzlose Berlin Altruist Eau de Parfum Spray is een fascinerend citrus-houtachtig kunstparfum met pure, heldere accenten. Het boeit met frisse lichtheid en discrete elegantie.
  • Naam

    Eau de Parfum Spray
  • Lijn

    Altruist
  • Productlijn

    Unisex geuren
  • Artikelnr.

    967122
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
Alcohol Denat. – Aqua (Water) – Parfum (Fragrance) – Limonene – Linalool – Benzyl Salicylate – Citronellol – Geraniol – Citral – Hexyl Cinnamal – Alpha-Isomethyl Ionone – Eugenol – Benzyl Alcohol – Isoeugenol.
  • GHS02
  • Gevaar

    Licht ontvlambare vloeistof en damp.

Schrijf de eerste beoordeling voor Altruist

Mehr Produkte zu dieser Marke

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.578 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.