Artikelnr. 1168565
Lacoste L.12.12 Rose
Eau de Parfum Spray- Verwachte levering met GLS / ColisPrivema 15/06 tot di 16/06
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Geïnspireerd door de tijdloze elegantie van de iconische Lacoste polo, presenteert L.12.12 Rose zich als een bloemig-fruitig eau de parfum. De geur opent met een levendige combinatie van groene mandarijn en munt, die zorgt voor een duidelijke opmaat. Naarmate de geur vordert, onthult de hartnoot een harmonieuze combinatie van delicate roos en muskus, die de geur zijn karakteristieke centrum geeft. De basisnoot, die de houtachtige nuances van cederhout combineert met ambrox, creëert een langdurige indruk. Het ontwerp van de flacon weerspiegelt de esthetiek van het merk en is voorzien van het onmiskenbare piquépatroon en het geborduurde krokodillenembleem.
Topnoten
mandarijn, munt
Hartnoten
frangipani, muskus, roos
Basisnoten
amber, ceder, muskus
Naam
Eau de Parfum SprayLijn
L.12.12 RoseProductlijn
VrouwengeurenKarakter
elegant, stralendGeursoort
bloemig, fruitigProducttype
spray
Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.
Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.
Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
- Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. In goed gesloten verpakking bewaren. Voorzorgsmaatregelen treffen tegen ontladingen van statische elektriciteit. Inademing van stof/rook/gas/nevel/damp/spuitnevel vermijden. Alleen buiten of in een goed geventileerde ruimte gebruiken. Voorkom lozing in het milieu. Een arts raadplegen. In koud water onderdompelen/nat verband aanbrengen. Contactlenzen verwijderen, indien mogelijk. Blijven spoelen. Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten. Giftig voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
Gevaar
Licht ontvlambare vloeistof en damp.
Attentie
Kan een allergische huidreactie veroorzaken. Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
- INTERPARFUMS SA
- 10, rue de Solférino, FR-75007 Paris
- contact@interparfums.fr

























