0
(0)
Kies tot 2 gratismonsters
MÁDARA Reiniging
Melting Cleansing Oil
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivewo 17/12 tot do 18/12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Het merk MÁDARA geniet een uitstekende reputatie voor zijn exclusieve biologische cosmeticaproducten, die ideaal zijn voor de moderne huidverzorging. De smeltende reinigingsolie reinigt de gezichtshuid grondig en mild. De reinigingsolie verwijdert op betrouwbare wijze stof en andere vuildeeltjes, make-up en resten zonnebrandcrème van de huid. Dit product van MÁDARA is ook een uitstekende aanrader voor de bijzonder gevoelige en gestreste of rijpere huid. De olie is zelfs geschikt voor gevoelige huid onder de ogen en kan na het reinigen gemakkelijk worden afgespoeld met water.
De kostbare ingrediënten van de smeltende reinigingsolie
Naast reinigende werkstoffen bevat dit prachtige huidverzorgingsproduct ook waardevolle vitamine E en amandel- en teunisbloemolie, die je huid veel vocht geven. Het spreekt voor zich dat dit product, net als alle andere producten van MÁDARA, vrij is van schadelijke of milieubelastende chemicaliën. De verpakking voldoet ook aan hoge ecologische normen en is volledig recyclebaar.Naam
Melting Cleansing OilLijn
ReinigingProductlijn
GezichtsverzorgingHuid
droge huid, rijpere huidEigenschap
niet schadelijk voor de huid, reinigend, verzorgend, voedendConsistentie
balsemProductnaam
gecertificeerde natuurcosmeticaProducttype
tubeToepassing
gezichtEffect
zijdeachtig
Masseer de olie in de droge of vochtige huid, voeg een beetje water toe. Afspoelen en vervolgens je gebruikelijke gezichtsreinigingsroutine uitvoeren. Geschikt voor dubbele reiniging.
CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE; GLYCERIN; HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL; AQUA; SUCROSE LAURATE; SUCROSE PALMITATE; AROMA; ALCOHOL; TOCOPHEROL; CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE) ; MICA (CI 77019); OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) OIL; PRUNUS AMYGDALUS (ALMOND) DULCIS OIL; GLYCOSPHINGOLIPIDS; GLYCOLIPIDS; BENZYL SALICYLATE; CITRAL; LIMONENE.
- MADARA Cosmetics, AS
- Zeltinu Street 131, LV-LV-2167 Marupe
- info@madaracosmetics.com
Onze klanten zeggen over Reiniging
0,0
(0)
Klantenbeoordelingen
Filter
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:

WELEDA
Hand- en voetverzorging
Citrus hand- en nagelcrème
Beschermt broze nagels, voedt ruwe handen tot ze fluweelzacht zijn
6,63 € 5,97 €
50 ml (132,60 € / 1 l)
50 ml (119,34 € / 1 l)
- 4,97 €
- 4,48 €
- 6,63 €
- 5,97 €

WELEDA
Conditioner
Aanvullen & Verzorgen Conditioner Haver
Geeft elasticiteit, weerstand & natuurlijke soepelheid
8,35 € 7,52 €
200 ml (41,75 € / 1 l)
200 ml (37,58 € / 1 l)
- 6,26 €
- 5,64 €
- 8,35 €
- 7,52 €

WELEDA
Geneesmiddelen
Arnica zalf 10%
10,22 € 9,20 €
70 g (146,00 € / 1 kg)
70 g (131,40 € / 1 kg)
- 7,67 €
- 6,90 €
- 10,22 €
- 9,20 €
Misschien vind je dit ook leuk

















