5
                     (1)
    
                    (1)
                
                 
    
            
            
            
        
         Kies tot 2 gratismonsters
            Kies tot 2 gratismonsters
Marbert Cleansing
Verfrissende gezichtstoner
                    Direct leverbaar
                
                Artikelnr.
                    
            oder direkt mit
            
        
        
        Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 04/11 tot wo 05/11
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Productinformatie
Naam
                Verfrissende gezichtstoner
Lijn
                Cleansing
Productlijn
                Huidverzorging
Huid
                gecombineerde huid, normale huid
Eigenschap
                hydraterend, verfrissend, verzorgend
Consistentie
                water
Producttype
                fles
Toepassing
                gezicht
Marbert - Verfrissende toner
De Refreshing Toner uit de Cleansing lijn van Marbert reinigt je huid, reguleert de pH-waarde en heeft een heerlijk verfrissende werking. Je huid is optimaal voorbereid op de volgende verzorging en kan werkstoffen en vocht beter opnemen. De toner is speciaal ontwikkeld voor de normale en gemengde huid.
Verfrissende toner met waardevolle ingrediënten
De Cleansing Toner bevat hamamelis, ook bekend als toverhazelaar. Het ingrediënt heeft een antibacteriële, antioxiderende, antipruritiserende en wondhelende werking. Panthenol heeft ook een verzachtende werking op de huid, terwijl bisabolol de vorming van nieuwe cellen bevordert. De glycerine die ook in de toner zit, vult de vochtreserves van je huid aan, waardoor je huid direct na gebruik zacht en gevoed aanvoelt. Breng de toner 's ochtends en 's avonds aan op een gereinigde huid met een wattenschijfje. Afhankelijk van de behoefte van je huid kun je ook een crème of lotion gebruiken voor verdere gezichtsverzorging - bij voorkeur ook van het kwaliteitsmerk Marbert.Toepassing
Breng 's ochtends en 's avonds aan op een gereinigde huid met een wattenschijfje. Vermijd het gebied rondom de ogen.
Ingrediënten
AQUA, ALCOHOL DENAT., DIPROPYLENE GLYCOL, PEG-60 HYDROGENATED CASTOR OIL, HAMAMELIS VIRGINIANA WATER, PANTHENOL, SODIUM BENZOATE, SALICYLIC ACID, PARFUM, BISABOLOL, GLYCERIN, CITRIC ACID, CUCUMIS SATIVUS FRUIT EXTRACT, TETRASODIUM EDTA, LIMONENE, PVP, TRIS(TETRAMETHYLHYDROXYPIPERIDINOL)CITRATE, LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, BENZYL ALCOHOL, POTASSIUM SORBATE.
Merk
Onze klanten zeggen over Cleansing
5,0
    
     (1)
    
    Klantenbeoordelingen
    
        (1)
    
    Klantenbeoordelingen
    
Filter
Elisabetta Ferri
19.06.2022
Een heel goed product van Marbert dat ik al jaren gebruik samen met de reinigingsgel. Nu niet meer verkrijgbaar in parfumerieën. De prijs is erg goed als je meer dan één verpakking koopt en ook andere brends toevoegt, zodat de verzendkosten inbegrepen zijn.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.it
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk
        
        





















 
                         
                         
                        