4
(1)
Kies tot 2 gratismonsters
Montale WoodTropical Wood
Eau de Parfum Spray
Direct leverbaar
Artikelnr.
oder direkt mit
Onze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 16/12 tot wo 17/12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
Montale geuren zijn te vinden in het hogere prijssegment en maken indruk met hun selecte en waardevolle ingrediënten. De Eau de Parfum Spray Tropical Wood werd in 2016 gelanceerd en is een fruitig-bloemige unisex geur. Om het tropische karakter van de geur te benadrukken is een vleugje hout toegevoegd, waardoor het parfum zowel zacht als rond is. Zoals je van Montale gewend bent, zit de geur in een cilindrische aluminium flacon, omdat dit de hoogwaardige aroma's beschermt tegen de schadelijke effecten van de zon en de geuren langer laat meegaan.
Geniet van een vleugje fruit en hout, vermengd met bloemen
De verfijnde Eau de Parfum Spray Tropical Wood begint zijn triomftocht met ananas, passievrucht en bergamot. Bulgaarse roos, viooltjes en Maleisisch oud, het beroemde adelaarshout, ontmoeten elkaar in het midden voordat de lichte basis de eau de parfum spray zijn langdurige aroma's geeft. Witte muskus, leer en vanille uit Madagaskar maken de uniseks geur tot een ongelooflijk draagbaar parfum dat je altijd en overal kunt dragen. De mix van fruit, bloemige akkoorden en delicaat hout maakt Tropical Wood een allrounder voor elke dag. Als je nog niet bekend bent met de geuren van Montale, grijp dan nu je kans.
Topnoten
ananas, bergamot, passievrucht
Hartnoten
aoud, roos, viooltje
Basisnoten
leer, muskus, vanille
Naam
Eau de Parfum Spray, Tropical WoodLijn
WoodProductlijn
GeurenGeursoort
bloemig, fruitig , houtig, zoet
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
ALCOHOL DENAT • PARFUM / FRAGRANCE • AQUA / WATER • CITRONELLOL • LIMONENE • BENZYL SALICYLATE • ALPHA-ISOMETHYL IONONE • LINALOOL • HYDROXYCITRONELLAL • HEXYL CINNAMAL • CINNAMYL ALCOHOL • GERANIOL • COUMARIN • CITRAL • EUGENOL • BENZYL ALCOHOL • BENZYL BENZOATE • CINNAMAL
- Creation Luxe Design
- 68 Rue Pierre Charron, FR-75008 Paris
- www.montaleparfums.com
Onze klanten zeggen over Wood
4,0
(1)
Klantenbeoordelingen
Filter
Norbert Mey
20.09.2018
Het ruikt intens maar zeer gemengd. Geen duidelijke lijn, maar exotisch
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Onze aanbevelingen voor u:
Misschien vind je dit ook leuk



















