Wees er snel bij: tot 60%* korting in de flash sale

Menu

Parfumdreams Logo
4,9 (315)

Rabanne 1 Million Eau de Toilette Spray

Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.
Payconiq by Bancontact LogoKlarna-factuur LogoBancontact card LogoPayPal LogoApplePay Logo
  • Koop op Rekening
  • Levering binnen 2-3 dagen
4,9
4,9
Klantenbeoordelingen

Johan Sneyers

Beoordeling 5/5 Sterren

06.10.2022

Zeer goed ruikend parfum.niet overheersend,blijft lang goed ruiken.

Dave St

Beoordeling 2/5 Sterren

13.09.2021

Parfum heel voordelig kunnen kopen. Snel geleverd. Maar de flesjes parfum waren beschadigd. Ik had er 2 besteld en allebei beschadigd. Misschien vandaar de voordelige prijs?

Paz J.

Beoordeling 5/5 Sterren

09.02.2024

Ik geloofde nooit in de hype en 1Mio. Ik vond de reclames oppervlakkig, stom en onaantrekkelijk. Daarom heb ik deze geur altijd links laten liggen. Toen testte ik hem 4 jaar geleden en boem. Wat een geweldige geur en eindeloos veel complimenten. Ik draag hem alleen in de winter en ik wil hem nooit meer missen in mijn collectie. De topnoot is waarschijnlijk een van de mooiste in de parfumwereld en de levensduur is uitstekend. Ja, je moet van zoete geuren houden, maar laat je anders niet afschrikken, ondanks het slechte imago dat aan deze geur kleeft, zijn vrouwen er ongelooflijk dol op. M, 49, 183, sportief.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.ch

Katharina A.

Beoordeling 5/5 Sterren

05.07.2023

Mijn zoon vroeg erom en ik moet zeggen dat het heel lekker ruikt en uren blijft zitten.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Topnoten Icon
Topnoten
grapefruit, munt
Hartnoten Icon
Hartnoten
kaneel, roos, specerijen
Basisnoten Icon
Basisnoten
hout, leer, patchoeli, storax
Naam
Eau de Toilette Spray
Lijn
1 Million
Productlijn
Herengeuren
Geursoort
houtig, kruidig
Productnaam
acetonvrij, ftalaatvrij, geschikt voor de gevoelige huid, glutenvrij, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van noten
1 Million van Paco Rabanne is een geur voor charmeurs die graag al hun eieren in één mandje leggen. De compositie presenteert zich als een gewaagd kansspel waarbij maar één ding op het spel staat: goud! Het magische edelmetaal is een symbool van mannelijke kracht dat altijd het vuur van de passie in mannen heeft aangewakkerd. En dat is precies wat de smaak van 1 Million doet. De opening is sprankelend en pittig met pepermunt en bloedmandarijn. De onvergelijkbaar intense hartnoot van roos en kaneel met warme leerakkoorden wekt een onbedwingbaar verlangen naar meer op bij de stijlvolle speler.
Toepassing
Om mannenparfum echt tot zijn recht te laten komen, wordt het altijd heel spaarzaam en direct op de huid gesprayd. De gekozen geur komt snel vrij door lichaamswarmte. Als je een sprayflacon gebruikt, moet de afstand ongeveer 20 cm zijn. De fijne nevel wordt niet afgeveegd en droogt op de huid. Omdat de nevel van beneden naar boven opstijgt, is de huid altijd van beneden naar boven geparfumeerd. Idealiter wordt het lichaam voor het parfumeren voorbereid met een geurloze bodylotion. De geuren in het mannenparfum zullen zich hechten aan de lipiden in de lotion, waardoor de geur langer blijft hangen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), COUMARIN, LIMONENE, HYDROXYCITRONELLAL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, BENZYL ALCOHOL, CINNAMAL, EUGENOL, CITRAL, ISOEUGENOL, CITRONELLOL, GERANIOL.
Merk
Puig France S.A.S (PUIG FRANCE)
65/67 Avenue des Champs Élysées, FR-75008 Paris
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

1.686 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief