Wij zijn jarig – profiteer van 25%* korting op heel veel producten!
4,4
Beoordeling 4,43/5 Sterren
(7)

Rancé Elise

Eau de Parfum Spray
Deel product
Direct leverbaar
Artikelnr.

Onze Hoogtepunten

  • Verwachte levering met GLS / ColisPrive Icon
    Verwachte levering met GLS / ColisPrivevr 31/10 tot ma 03/11
  • Gratis retour Icon
    Gratis retourTot 180 dagen
  • Gratis levering Icon
    Gratis levering
  • Betaalmethodes Icon
    Betaalmethodes
Gratis monsters Icon Kies tot 2 gratismonsters

Productinformatie
Topnoten Icon
Topnoten
mandarijn, neroli
Hartnoten Icon
Hartnoten
eucalyptus, roos
Basisnoten Icon
Basisnoten
amber, muskus, patchoeli, vanille
Naam
Eau de Parfum Spray
Lijn
Elise
Productlijn
Vrouwengeuren
Productnaam
acetonvrij, geschikt voor de gevoelige huid, lactosevrij, palmolievrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, veganistisch, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder microplastics, zonder olieachtige ingrediënten, zonder paraffine, zonder sporen van noten
Elise is een Eau de Parfum Spray van het merk Rancé. De aromatische geurnuances zijn gebaseerd op bloemenessenties. Het parfum heeft een sterk vrouwelijk aura, dat als een onzichtbare sluier om de drager van het parfum ligt. Het parfum kan in elke situatie worden toegepast en is een trouwe metgezel in het dagelijks leven.
Toepassing
Parfum, Extrait, Intense en Eau de Toilette worden verstoven op de polsen en binnenkant van de ellebogen, achterkant van de knieën, nek en decolleté vanaf een afstand van ongeveer 30 cm, als spray of met een verstuiver.

Doe een beetje op je vinger of op een wattenstaafje en dep het op de oorlellen, slapen, polsen, knieholtes, decolleté, enkels en binnenkant van de ellebogen.

Breng druppels olie aan achter de oren, op de polsen, de haarpunten of kleding.

Parfum Roll-on wordt aangebracht op de polsen, hals, decolleté, achterkant van de knieën en binnenkant van de ellebogen.
Ingrediënten
ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LINALOOL, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, GERANIOL, LIMONENE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL BENZOATE, BHT, BENZYL ALCOHOL, EUGENOL, ISOEUGENOL
Merk
Rancè & C. Srl
Via Lombardini 10 , IT-20143 Milano

Onze klanten zeggen over Elise

4,4
Beoordeling 4,43/5 Sterren
(7)
Klantenbeoordelingen

Marie S.

Beoordeling 5/5 Sterren

11.05.2023

Ik gebruik dit parfum al jaren, ik ben er verslaafd aan. Unieke onopvallende geur, onderscheidend

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.cz

Paola Nes

Beoordeling 5/5 Sterren

26.03.2021

Geweldig parfum... Ik ben er dol op...

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.it

Ardelean Daniela

Beoordeling 5/5 Sterren

30.09.2020

De beste! Het is iets speciaals en het parfum blijft lang hangen. Een echte aanrader!

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Susann S.

Beoordeling 5/5 Sterren

01.05.2019

Ik heb nog nooit een betere geur geroken! Verleidelijk, fruitig, fris, vrouwelijk, verslavend.

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de

Dames

Irina Volodina

Beoordeling 5/5 Sterren

30.03.2019

Ik raad het aan. Het is supergoed

Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.se

* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd
Misschien vind je dit ook leuk
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.193 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van {1}. Daaronder bedragen de verzendkosten {2}. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Contante uitbetaling is niet mogelijk, kan niet met andere acties worden gecombineerd. Geldig tot 31-10-2025, niet geldig op artikelen uit de sale, cadeaubonnen, de merken Chanel, Dior, Rituals, Sol de Janeiro en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of drogisterij. Geen minimale bestelwaarde. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief