SISLEY Reiniging
Eau EfficaceOnze Hoogtepunten
- Verwachte levering met GLS / ColisPrivedi 16/12 tot wo 17/12
- Gratis retourTot 180 dagen
- Gratis levering
- Betaalmethodes
De Eau Efficace make-up remover van SISLEY presenteert zich als een veelzijdige 3-in-1 oplossing voor de dagelijkse gezichtsroutine. Dit reinigingswater is ontworpen om make-up van gezicht en ogen te verwijderen, de huid te zuiveren en fris te laten aanvoelen. De formule bevat plantaardige saponinen, die onzuiverheden en milieuafzettingen van de dag oplossen. De samenstelling wordt aangevuld met lindebloesemwater en een extract van neroli, die bijdragen aan een zacht en aangenaam huidgevoel. Het aanbrengen is heel eenvoudig: het product wordt op een wattenschijfje aangebracht en zachtjes op de huid aangebracht zonder af te spoelen. Of het nu 's ochtends is om te revitaliseren of 's avonds om make-up te verwijderen - het water is ontworpen voor beide momenten van de dag. De samenstelling is bedoeld voor alle huidtypes, maar ook voor gebruik rond de ogen en voor dragers van contactlenzen.
Naam
Eau EfficaceLijn
ReinigingProductlijn
HuidverzorgingHuid
alle huidsoortenEigenschap
matterend, poriënverfijnend, toniserend, verfrissend, zuiverendConsistentie
vloeibaarProductnaam
alcoholvrij, ftalaatvrij, parabeenvrij, siliconenvrij, sulfaatvrij, Zonder ammoniak, zonder comedogene stoffen, zonder microplastics, zonder paraffine, zonder pigment- en kleurstoffen, zonder sporen van noten
- SISLEY
- AVENUE DE FRIEDLAND 3, FR-75008 PARIS
- www.sisley-paris.com
Onze klanten zeggen over Reiniging
Cristina Bisio
09.08.2019
Een zachte en effectieve reiniger voor de langste tijd. Sisley blijft voorop lopen op het gebied van cosmetica met zijn fabriek in Parijs.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Frau aus WO
07.07.2013
Ik wilde een make-up remover die geschikt was voor alle soorten make-up. Eentje voor ALLES, zeg maar. De reinigingslotion is erg voedend en verfrissend. Helaas is waterproof oogmake-up moeilijk te verwijderen en alleen in meerdere stappen met veel product te verwijderen. Maar de oogcontour is daarna niet geïrriteerd, voelt verzorgd en schoon aan en dus kan ik ermee leven, want de prijs voor dit product is al erg hoog. Voor reiniging tussendoor of gewoon om je gezicht op te frissen is het een absolute aanrader.
Automatisch vertaald uit https://www.parfumdreams.de
Dames























