Alleen het beste – ontvang nu 22%* moederdagkorting

Menu

Parfumdreams
0 (0)

Sleek Lippenstift Matte Me XXL Liquid Lipstick

share
Direct leverbaar
Artikelnr.
Payconiq by BancontactKlarna-factuurPayPalBancontact cardMasterCard
Gratis levering vanaf 30,00 €
Gegarandeerd Origineel
Gegarandeerd Origineel
Koop op Rekening
Koop op Rekening
Levering binnen 2-3 dagen
Levering binnen 2-3 dagen
0,0
0
Klantenbeoordelingen
* Bevat beoordelingen van de internationale parfumdreams-shops. Beoordelingen worden niet op echtheid gecontroleerd

Productinformatie
Naam
Matte Me XXL Liquid Lipstick,
Lijn
Lippenstift
Productlijn
Make-up lippen
De Lipstick Matte Me XXL Liquid Lipstick van Sleek heeft een vloeibare consistentie. Hij kan precies op de lippen worden aangebracht met de applicator. Hierdoor kun je je make-up op een expressieve manier afmaken. De dieprode kleur is een zeer goede keuze voor vele gelegenheden. Kies voor de Matte Me XXL Liquid Lipstick van Sleek als je speciale accenten op je gezicht wilt leggen en je lippen op een aantrekkelijke manier wilt benadrukken. De Lipstick Matte Me XXL Liquid Lipstick van Sleek hecht direct en blijft lang zitten. Perfect dus voor make-up die je op een speciale avond wilt aanbrengen. Het flesje bevat 5 ml: dit is genoeg om je lippen voor langere tijd te accentueren wanneer de gelegenheid daarom vraagt. Je lippen worden ook prachtig gevoed met deze make-up: De tinctuur wordt diep opgenomen en voorziet de gevoelige huid van voedingsstoffen en vocht. Koop de Matte Me XXL Liquid Lipstick van Sleek voor jezelf of geef make-up met een zeer aansprekende kleur en hoogwaardige finish cadeau. De lipstick is perfect voor elke dag. Je kunt de kleur combineren met veel verschillende outfits om je individuele stijl te benadrukken.
Toepassing
Vloeibare lippenstift is verkrijgbaar in een breed scala aan kleuren en afwerkingen. Voor meer dekking kun je sommige vloeibare lippenstiften meerdere keren aanbrengen, voor andere is één streek met de applicator genoeg.
Plaats de punt van de applicator in het midden van de bovenlip en verf eerst de ene kant en dan de andere kant voorzichtig en gelijkmatig. De onderlip wordt in één streek volledig opgevuld.
Ingrediënten
Isododecane, Dicalcium Phosphate, Octyldodecanol, Mica, Hydrogenated Styrene/isoprene Copolymer, Stearalkonium Hectorite, Alcohol, Aqua (Water), Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Calcium Aluminum Borosilicate, Synthetic Fluorphlogopite, Calcium Sodium Borosilicate, Tin Oxide, CI 73360 (Red 30), CI 15850 (Red 7), CI 15850 (Red 6), CI 77891 (Titanium Dioxide)
Merk
SLEEK
5 River Walk, IE-D24 Dublin
parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn

Abonneer je op de nieuwsbrief en ontvang een voucher van 22%**

In bekroonde webshop shoppen

Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4

1.444 Taxaties

parfumdreams App

  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store

*Alle prijzen incl. wettelijke btw.De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 30 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,99 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.

** Nauwkeurige kortingsvoorwaarden ontvangt u in uw persoonlijke welkomst– nieuwsbrief