Bespaar 10%* op bijna alle geuren – of 14%* op bijna alles op het gebied van skincare, make-up en haarverzorging
Shop nu

Sol de Janeiro Lichaamsverzorging Jelly Perfume Balm

Sol de Janeiro - Lichaamsverzorging
Deel product

4 g

incl. btw

19,50 €

Adviesprijs 25,93 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij vanaf 28,00 €

Leveringstijd met GLS di 10/11 tot wo 11/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

Met de Sol de Janeiro Cheirosa 40 Jelly Perfume Balm krijg je een alcoholvrije geur voor dagelijks gebruik. De handzame, oranje cilinder met tropisch ontwerp past moeiteloos in elke handtas. De fruitig-bloemige compositie opent met geurnoten van roze drakenvrucht en lychee. Daarna ontvouwen zich Braziliaanse jasmijn, hibiscus en een frisse zeebries. Een basis van zachte vanille en zonnemuskus rondt de geurbeleving af. De Portugese term „Cheirosa“ staat daarbij voor een heerlijke geur. De gelachtige textuur glijdt zacht over de huid en laat een aangenaam, niet-plakkerig laagje achter. Dankzij de stevige vorm breng je het product nauwkeurig en zonder uitlopen aan. Zo kun je de geur onderweg discreet opfrissen. Je strijkt de stick gewoon over je polsen, hals of decolleté. Eén stick is voldoende voor talrijke toepassingen. Bovendien kun je de balsem probleemloos combineren met andere geuren om een persoonlijk profiel te creëren.

  • Alcoholvrije geurstift met fruitig-bloemige accenten
  • Gelachtige textuur voor een niet-plakkerige finish
  • Vaste vorm voor een nette en nauwkeurige applicatie zonder uitlopen
  • Ideaal om je geur onderweg discreet op te frissen
  • Te combineren met andere geuren voor persoonlijke creaties
  • Basisnoten

    muskus, vanille
  • Hartnoten

    jasmijn, orchidee
  • Topnoten

    amber, cassis
  • Naam

    Jelly Perfume Balm
  • Lijn

    Lichaamsverzorging
  • Productlijn

    Lichaam
  • Artikelnr.

    1281791
  • Toepassing

    lichaam
  • Consistentie

    balsem
  • Producttype

    potlood
Reinig en droog de huid grondig voor het aanbrengen. Breng deodorant aan uit een spuitbus vanaf een afstand van ongeveer 10 tot 15 cm. Een of twee sprays zijn voldoende. De huid mag niet nat worden. Eén of twee sprays van korte afstand zijn ook voldoende voor een droge deodorant. Als je liever een roll-on deodorant gebruikt, schud de fles dan eerst. Beweeg de bal van de roll-on deodorant een paar keer heen en weer in de okselzone. Wacht tot de deodorant is geabsorbeerd en opgedroogd voordat je je kleren aantrekt. Een roll-on deodorant is de ideale oplossing voor de zomermaanden in het bijzonder.
Isostearyl Isostearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyamide-8, Polyamide-3, Parfum (Fragrance), Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes, Aqua (Water, Eau), Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Polyquaternium-51, Diisostearyl Malate, Rose Ketones, Vanillin, CI 45410 (Red 28 Lake), CI 19140 (Yellow 5 Lake).

Schrijf de eerste beoordeling voor Lichaamsverzorging

Dit vind je misschien ook leuk

Mehr Produkte zu dieser Marke

Meer producten in deze categorie

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.588 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, geen minimale bestelwaarde, kan niet worden gecombineerd. De 10% korting geldt alleen voor producten in de categorie Parfum. De 14% korting geldt alleen voor producten in de categorieën Gezicht, Lichaam, Make-up, Haarverzorging en Huidverzorging. Herenverzorging uitgesloten. Geldig tot 09-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, Douglas Collection adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.