Bespaar tot 14 €* op je bestelling – en zelfs 19 €* in de app
Shop nu

Sun Matters Zonverzorging Silk Glow SPF 50

Sun Matters - Zonverzorging
Deel product

30 ml

1.198,33 € / 1 l

incl. btw

35,95 €

Direct leverbaar

Verzendkostenvrij

Leveringstijd met GLS di 03/11 tot wo 04/11

Tot 2 gratismonsters bij elk pakket Gratis retourner tot 180 dagen

De sun matters SPF 50 SILK GLOW combineert een beschermingsfactor van 50 met een subtiel stralende finish voor je dagelijkse routine. De handige lichtblauwe tube met het gele druppelsymbool kan gemakkelijk in elke tas worden opgeborgen en is een praktische metgezel op reis. Wanneer je het aanbrengt op het gezicht, de schouders en het decolleté, creëer je een soft-focus effect waardoor de huid er gladder uitziet. Deze zachte gloed is vooral effectief op lichte tot medium teint. Tegelijkertijd kan de textuur worden gebruikt als basis voor make-up, zodat gebruikers volgende cosmetische producten gelijkmatig en snel kunnen aanbrengen. De veganistische formule is volledig vrij van parabenen, sulfaten en siliconen. Deze doelgerichte samenstelling zorgt voor een licht, zorgeloos gevoel gedurende de hele dag. De ongecompliceerde verwerking kan naadloos worden geïntegreerd in ochtendroutines en bespaart tijd tijdens de dagelijkse voorbereiding.

  • Lichtbeschermingsfactor 50 voor dagelijks gebruik
  • Subtiel heldere en soft-focus finish
  • Kan worden gebruikt als basis voor dagelijkse make-up
  • Een veganistische samenstelling zonder parabenen, sulfaten en siliconen
  • Ontworpen voor gebruik op gezicht, schouders en decolleté
  • Naam

    Silk Glow SPF 50
  • Lijn

    Zonverzorging
  • Productlijn

    Bescherming tegen de zon
  • Artikelnr.

    1277794
  • Toepassing

    decolleté, gezicht, hals
  • Eigenschap

    antiaging, antioxidant, spf
  • Finish

    stralend
  • Voedingsstoffen

    hyaluron
  • Productnaam

    Clean Beauty
  • Producttype

    tube
Glow benadrukt je natuurlijke teint met veelzijdige glans. Alleen aanbrengen voor een frisse gloed of onder make-up om je look te versterken. Goed schudden en aanbrengen op gezicht, schouders, decolleté of waar je maar een gezonde gloed wilt. Laat het product drogen zodat de glans zich volledig kan ontwikkelen.
AQUA , DIBUTYL ADIPATE, DIETHYLAMINO HYDROXYBENZOYL HEXYL BENZOATE,
PHENETHYL BENZOATE, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, DIETHYLHEXYL
BUTAMIDO TRIAZONE, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE ,
GLYCERYL STEARATE, PENTYLENE GLYCOL, CI 77891, SILICA, PROPANEDIOL, SODIUM
POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DICAPRYLYL
CARBONATE, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, SODIUM HYDROXIDE,
ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYACETOPHENONE, PARFUM, CI 77492 , CALCIUM
ALUMINUM BOROSILICATE, BISABOLOL, CI 77019 , XANTHAN GUM, TITANIUM DIOXIDE,
TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHERYL ACETATE, CI 77499,
DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, GLYCERIN, TETRASODIUM GLUTAMATE
DIACETATE, OPUNTIA FICUS-INDICA STEM EXTRACT, TIN OXIDE, CAPRYLIC/CAPRIC
TRIGLYCERIDE, CI 77491, SODIUM LAUROYL GLUTAMATE, ALUMINUM HYDROXIDE, CITRIC
ACID, LYSINE, MAGNESIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE.

Schrijf de eerste beoordeling voor Zonverzorging

Dit vind je misschien ook leuk

Meer producten in deze categorie

parfumdreams
  • Facebook
  • Instagram
  • Tik Tok
  • Youtube
  • Pinterest
  • LinkedIn
Abonneer je op de nieuwsbrief en bespaar tot € 15**
In bekroonde webshop shoppen
Trustpilot Trustpilot Score

Trustscore 4.1

2.581 Taxaties

parfumdreams App
  • Parfumdreams auf Google Play
  • Parfumdreams im App Store
*Alle prijzen incl. wettelijke btw. De verzending is gratis bij een aankoopwaarde van 28,00 €. Daaronder bedragen de verzendkosten 3,95 €. Alle informatie over de verzending is hier te vinden.
Geen contante uitbetaling, kan niet worden gecombineerd. 6 € korting bij een minimale bestelwaarde van 49 €. 9 € korting bij een minimale bestelwaarde van 69 €. 14 € korting bij een minimale bestelwaarde van 99 €. De korting van 19 € vanaf een bestelwaarde van 129 € geldt alleen in de app van parfumdreams. Geldig tot 01-11-2026, niet geldig op cadeaubonnen, adventskalenders, Chanel, Dior, Gold Professional, Iräye, Lernberger Stafsing, Lolavie, Sun Matters, Weleda Cell Longevity, Better World Fragrance House by Drake, ALQÉMI en artikelen die zijn aangeduid met Luxe of Drogisterij. Publicatie niet toegestaan. Parfümerie akzente GmbH, btw-nr. DE813307548 Rechtbank Stuttgart HRB 581012
**Vanaf een minimale bestelwaarde van € 99 in de app of € 69 op de website. De precieze kortingsvoorwaarden vind je in jouw persoonlijke welkomstnieuwsbrief.